TVRĎÁK 2023 NOVINKY

NOVÁ LOKALITA SELCA-ČACHOVO

Z Králikov sa presťahujeme do lyžiarskeho strediska Selce-Čachovo, ktoré je vzdialené len 21 km od BB. Rodinné stredisko v krásnom prostredí ponúka kvalitné zázemie, reštiku pre pretekárov, nádhernú prírodu, výhľady a priestor pre mega trasy. Príď si vyskúšať nové 5+ a 10+ trasy…Vieš o tom že je tam tiež skokanský mostik ?

NOVÉ PREKÁŽKY

Aj tento rok prinesieme nové prekážky. Minulý rok to bola pavúčia sieť na lešenárskych rúrach, ktorá dala mnohým zabrať, tento rok bude tiež prekvapko. Ešte sa to varí tak prosím vydrž, info zverejníme pred pretekmi 🙂

TVRĎÁK KATEGÓRIE

Tento rok na pretekoch Tvrďák vyhlasujeme iba absolútnych víťazov v kategórii muži, ženy, tímy. Je teda jedno, v akej vlne štartuješ  delenie na ELITE (1 vlna) a OPEN (2-5 vlna) sa ruší. Všetci majú rovnaké podmienky a pravidlá na prekážkach. Môžete si pomáhať, môžete mať viac pokusov. Za nezdolanie 30 angličákov muži, 15 ženy. Stále platí že prvá vlna je určená pre tých súťaživých. Možnosť ísť Tvrďák v režime fitness bez penalizácie ostáva tiež.

TRIČKO TVRĎÁK 2023

Tradične máme nový dizajn trička. Pri tvojej online registrácii ho kúpiš za 8 E – zľava 50 %.

VÝZVY, BODOVANIE, CENY

V roku 2023 chceme rozšíriť tvoje zažitky aj mimo Tvrďák pretekov. Na spestrenie sme zaradili do kalendára aj ďalšie výzvy – dobrodružnú Cestu Hrdinov SNP a Trailový Pretek v BA KarpatyRun.

Za každé zdolanie výzvy získaš body podľa toho koľko má výzva km. Za 100 bodov dostaneš medailu v trikolóre. Tú ti pošleme poštou.

Preteky Tvrďák: 1 km / 5 bodov

Karpaty Run: 1 km / 3 body

Cesta Hrdinov: 1 km / 3 body

Príklad: Ak dáš Tvrďák 5+ BA ( 5 x 5 = 25 bodov), Tvrďák 10+ BB (10 x 5 = 50 bodov) a Cesta Hrdinov 20 km (20 x 3 = 60 bodov), získaš spolu 135 bodov a dostaneš medailu v trikolóre.

CENY ZA NAJVIAC BODOV : Hodnotíme  MUŽI, ŽENY, TÍMY. V tímoch sa počítajú body prvých 3 čo majú najviac bodov. Hodnotenie bude v mesiaci November.

tl medaila

NOVÝ MERCH

V obchode si môžeš kúpiť mikinu Tvrďák Cena je 40 E. Poštovné 3 Euro. 

Novinkou je aj nádherné tričko Cesta Hridinov.

CESTA HRDINOV

CESTA HRDINOV:  Najkrajšie turistické dobrodružstvo v prírode. Ideš alebo bežíš po červenej značke Cesta Hrdinov SNP, za každý kilometer máš bod. Naraz musíš prejsť aspoň 20 km. Svoje prejdené trasy nám pošleš v GPS zázname. Začína sa od 1.1.2023 a posledný termín na zaslanie záznamu je 31.10.2023. Ideš kedy chceš, trasu si vyberáš sám.