KOŠICE 23.5.2020

KE 2020 I 5+

1.Vlna-11.00 | KE 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
1RichardVodaRBratislava
2AndrejTest
4DominikSkalička
10MartinMičuchKošice
11Peter Nemček Bratislava
12MartinKvakaKošice
13ŠtefanLeško
18MiroslavLukáčŽiar nad Hronom
19PaloNemčekBratislava
44JanaPetrováAutoservis ERIKAKošice
48KatarínaKupcováBerserkersČierny Balog
52LukášKarabinPoprad
60ReneDindofferPoprad
63Martin SáriNaplno Team SVKBratislava
72JakubADAMEC

2.Vlna-11.30 | KE 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
3MikiTimkoBratislava
5MikiTimkoBratislava
8TomášBenkoKošice
9LukášSochakačičky z OlympuMedzianky
14MAROŠSOCHAkačičky z OlympuMEDZIANKY
15LubosBaranBaraniMiloslavov
70FrantišekHučkoBaraniVeľká Mača
17Andrea Halásová Rožňava
20RobertDANARoznava
21KristínaČižmárováBarani
22IvanIhnátKošice
23IgorIhnátKošice
25MartinŠKREPTAČkačičky z OlympuMedzianky
26MartinBačakačičky z OlympuNemcovce
27MichalLibičekHasiči HybeKráľova Lehota
28KatarínaIlavskáHasiči HybeHybe
29TomasBednar
32Tomáš Ďurkech Považská Bystrica
31PatrikČižmárik
16 BernardBerberich Košice
33Edita BerkováKošice
34LukášHudákBardejov
35MichalLabovskýBardejov
37JankaMartonova
36LuciaJeleníková
38AndrejGulyásUlip - RodinaČajkov
39MarekMICHALHlohovec
40LukášUličnýUlip - RodinaVíťaz
41MiroslavGulyásUlip - RodinaČajkov
42MatejGajdošUlip - RodinaFintice
43MonikaIhnatováMARAS teamKošice
45RastislavŽambochBratislava
46Jaroslav PollákBratislava
47PeterCabanPohorela
49RadovanQuallichMedzev
50DanielJancík
51MonikaMiklošováPovažská Bystrica
69PatrikBodyTBT TEAMTrebišov
54Maroš Vitko TBT TEAMTrebišov
55ŠtefanMattaTBT TEAMTrebišov
56MartinaDaniškováTBT TEAMTrebišov
57LuciaVankulicovaKošice
58MartinaGajdošováKošice
59JaroslavaMedve TkáčováKošice
61MichalDžuganVeľký Folkmar
62DajanaMezenská
64IvanaŠimonováRožňava
71MarekPipíškaNedozery
73RichardHrusovskyBanska Stiavnica

3.Vlna-12.00 | KE 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
6Ľubo Oswald Košice
30RomanHutníkBratislava
65MichalGallikLendak
66PatrikOvadBaškovce
67MartinKopeckýBeFitBánska Bystrica
68EvaBabjakováBeFitBánska Bystrica

4.Vlna-12.30 | KE 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
53LadislavGolenyaPerin 22

5.Vlna-13.00 | KE 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
7MichalKiselMartin
24PaulínaMarčekováNovoveská Huta
74Peter Prokain

6.Vlna-13.30 | KE 5+

KE 2020 I 2+

Vlna-14.00 | KE 2+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
1PetraHricovaKošice
2PetraHricovaKošice
3Lenka KamencováRožňava
4RomanaTheinerKošice

KE 2020 I Kids

Vlna 10.00 | KE Kids

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
1SebastianŠoltesPrešov
2AurelRigasPrešov
3Patrik Dana Roznava
4Bianka PolovkováHumenne