BRATISLAVA 28.6.2020

BA 2020 I 5+

1.Vlna-11.00 | BA 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
27MartinMičuchKošice
28Peter Nemček Bratislava
29MartinKvakaKošice
30ŠtefanLeško
33MiroslavLukáčŽiar nad Hronom
52MichalFajtaBratislava
66Pavol Nemček Zalesie
72KatarínaKupcováBerserkersČierny Balog
78PeterMihalHviezdoslavov
108ReneDindofferPoprad
95MartinSáriBratislava
111JakubADAMEC

2.Vlna-11.30 | BA 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
1LuciaKošickáBratislava
2MartinKošickýBratislava
3MichalHaršányibratislava
110MarianTarajcakBratislava
4Martina Kalivodová
5NorbertKolhánekLozorno
9MikiTimko
10ĽuboslavPerončíkViničné
13DenisaAugustovičováBratislava
14Igor HusnajBratislava
15MiroslavJanovčíkdOn´t CRy
18BlankaNohynkovádOn´t CRy
20MichaelaNovákovádOn´t CRy
23AndreaBriššovádOn´t CRy
24TomášBenkoKošice
31LubosBaranBaraniMiloslavov
32FrantišekHučkoBaraniVeľká Mača
34Andrej LederleitnerHviezdoslavov
35JozefBubákHviezdoslavov
36RadoslavVaškoBratislava
37MarekSásikBratislava
38KristínaKlembarováPoprad
39PeterHruškaHnúšťa
40ElenaTrezlMantáciVelčice
41JankaHomolováMantáci
42PavolPetrovskýBratislava
43MartinTuranskýbleskove krumpleStupava
44MichalLibičekHasiči HybeKráľova Lehota
45KatarínaIlavskáHasiči HybeHybe
16
17
19
50AndrejBodingerMalinovo
53PatrikGajdošbleskové krumpleBratislava
54JankaMartonova
55LuciaJeleníková
56AndrejGulyásUlip - RodinaČajkov
57LukášUličnýUlip - RodinaVíťaz
58MiroslavGulyásUlip - RodinaČajkov
59MatejGajdošUlip - RodinaFintice
60ĽubošMaderBleskove krumpleStupava
61Rastislav ŽambochBratislava
62JaroslavPollákBratislava
63DarinaValkovádOn´t CRy
64ViktorHalzldOn´t CRy
65MichaelaJanovčíkovádOn´t CRy
67PeterCabanBrezno
68PeterŠuchtárBratislava
73TomášSýkoraBratislava
76OľgaKaršayováBratislava
77PeterSmolinskýBratislava
86Lucia NovákováPANDA TEAMBratislava
87DavidPisarcikPANDA TEAMBratislava
89MatejBriedikVeterániMadunice
90RomanBachňákVeterániLeopoldov
91AndrejSchwarzBratislava
92JurajCsókaGabčíkovo
93BorisŠmidtBratislava
94Štefan JanálBratislava
97NikaCsicsoova
98MartinKopeckýBeFitBánska Bystrica
99EvaBabjakováBeFitBánska Bystrica
107KristinaCizmarovabaraniBratislava
100KristinaCizmarovabaraniBratislava
101JozefKováčKLIDOPIDOSALAMPARKYBratislava
106SilviaTarčiováKLIDOPIDOSALAMPARKYBratislava
102LýdiaPokornáKLIDOPIDOSALAMPARKYBratislava
103KatarínaPrivitzerováKLIDOPIDOSALAMPARKYBratislava
104CzeslawDzikKLIDOPIDOSALAMPARKYBratislava
105IvanaSítkováBřeclav
109MarekPipíškaNedozery
112LudmilaNešporováSTG-BŘECLAVBřeclav
113RichardHrušovskýBanska Stiavnica
117Veronika NeumannováDreamersBratislava

3.Vlna-12.00 | BA 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
12LenkRusnákováĽADOVÉ MACÍKYBratislava
21AndrejJakubičkaKaňa
22BranislavHanzelKaňaBratislava
25JergušOktavecĽadové macíky
26PeterKadlecikĽadové macíky
46PeterHornacek
47MarekSalánci
48Katarína ŠmídováBratislava
49AlenaBereznaBratislava
51RomanHutníkBratislava
69ĽubomírHološkaStupava
70PeterBrežnýStupava
71BarboraJanečkováStupava
74MichalMolnárBOSORKA teamBratislava
75LuciaStoupaBOSORKA teamBratislava
79JanaStrouhalovaBOSORKA teamBratislava
80MikulašRaczBOSORKA teamBratislava
81MartinRakovskýBOSORKA teamBratislava
82PeterStenchlákKrokodílyBratislava
83MichaelaČičákováKrokodílyTomášov
84VladimírHučkoKrokodílyTomášov
85PatrikHučkoKrokodílyTomášov
88MartinHučkoKrokodílyTomášov
96PetraLakyKrotitelia TukovMost pri Bratislave
115AlexandraImríškováPrievidza

4.Vlna-12.30 | BA 5+

5.Vlna-13.00 | BA 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
6AdamBohušvein.zone
7MartinaBombalovávein.zone
8VladimírHanudeľvein.zone
11Vahe HovhannesjanChorvátsky Grob

6.Vlna-13.30 | BA 5+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
114JanaČervenkováŠialené TuleneBratislava
116MartinFricBA

BA 2020 I 2+

Vlna-15.00 | BA 2+

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
1LukášFlambratislava
2AdamBohušvein.zone
3MartinaBombalovávein.zone
4VladimírHanudeľvein.zone
5MartinKavivanovVeľký Grob
6RastislavKavivanovVeľký Biel
7MarekKavivanovVeľký Grob
8JanaChrenova Zlate Moravce

BA 2020 I Kids

Vlna 10.00 | BA Kids

Štartové čísloMeno / First NamePriezvisko / Last NameNázov tvojho tímu / Team nameMesto / City
1RichardVodaBratislava
2MichaelaČičákováTomášov
3DominikČičákTomášov
4ErikChrenZlate Moravce
5OliverSchwarzBratislava