Zoznam Registrovaných KE

5+ Km I Košice I 11.5.

1.Vlna-11.00 | Tsunami| KE5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Matej Naď19900262Naplno Team SVK
Monika Kvaková19880001Žiarske zlatokopky
Marián Ondrička19830018Hlotka team
Adam Savara05.12.19960031Hlotka team
Erik Slovák19.11.19960041
Peter Holosko19770048FitArena
Jozef Košík19880052
Bohumil Černička19830053Hlotka team
Daniela Siklenkova19870055LsD a E
Lubomir Ivancik19800056LsD a E
lubo oswald19670059
Sylwia Lukasik19910067
Peter Žemba19810083
Erik Stofko19820104LsD a E
Jozef Gmitro19900105GM training
Miroslav Lukáč19850114
Marek Hortobágyi19970127Honey&Bunny
Petra Janigová21.11.19960128Honey&Bunny
Ján Kyseľ19700136
Peter Nemček19840137van gym
Pavol Nemček19960138van gym
Zuzana Wolf27.9.19810150GM training
Lenka Sovičová7.7.197001513MR sport
Tomáš Zajac9.9.19900157Naplno Team SVK
Tomáš Somorovský19870161
Martino Baločko19740162
Daniel Filakovský19950164
Jan Molnar19810183PIVKO TEAM
Júlia Osadská19940197
Mário Marton19710198
Jana Vieriková19930204
Martin Sári19900205Naplno Team SVK
Monika Fainová19950194
Michal Klejna19870285VaNGYM
Patrik Nunhart19910290Žiarske zlatokopky
Róbert Kvak19910294Žiarske zlatokopky
Patrik Gmitro9.4.19980311GM training
Karol Kekelak19890327Berserkers
Peter Magyar23.10.19900328
Mária Suváková19920335Žiarske zlatokopky
Matej Kučmaš19950356
Jozef Eliáš19950357
Róbert Kolumber19800360Never Give Up
Zuzana Knapová19930373
Ľuboš Lacko2.2.19820375
Paskal Milata19930382ETOS Slovakia
Jozef Pavel19820400Hlotka team
Jozef Masaryk19800424
Róbert Brezňan19800425
Pavel Bašta19840431Žiarske zlatokopky
Vladimír Takáč12.6.19780452
Martin Latta19940464
Radko Sabol19890485
Vladimír Žilka19840486BORCI 2019
Róbert Chaban19890502Berserkers
Marek Komora19930548Berserkers
Miška Cibulkova26.7.19820554
Richard Durec19910563Berserkers
Marián Turóczy5.12.19800569
Eva Sninčáková19750573GM training
Patrik Ziman19920574
Lenka Tkáčiková19950575
Peter Chríbik19950576
Marek Brziak19740583
Katarína Kupcová19920584Berserkers
Filip Šivec19900585
Michal Leško19920586
vlado taliga19820588
Michal Roba19860599GM training
Ján Nižník29.5.19600601Magnetimarelli PWT
Ján Rajčok05.10.19700616
Dorota Božiková19910620
Robert Mitro27.7.20010626
Jozef Urda19860627PIVKO TEAM
Róbert Maťuťa19920633GM training
Andrej Ivan19/02/19880639
Martin Klucar19910642BALVANY
Lucia Jenčová19920643BALVANY
Jan Kochan22.02.19890647
Peter Pabin19810655BALVANY
Stanislav Kundrat19880657
Roman Fazik19840673Way of Warrior
Pavel Birka19920675AffinityAnalytics
Martin Zima21.02.19920676Affinity Analytics
Patrik Ivan19990451BK Sliač
Matus Gallik19930678AffinityAnalytics
Tomáš Macko19810683BORCI 2019
Miroslav Gajdoš19960686
Ingrid Cerulová19720109
Tomáš Cerula19910693

2.Vlna-11.30 | KE5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Ján Jakab19940211
Hubert Polák28.12.19740212
Martin Babják19940213CrossFit Team Michalovce
Veronika Papinčáková19930214CrossFit Team Michalovce
Tomáš Gabáni19930215
Barbora Kolláriková19790192
Martina Gajdošová19870006
Štefan Leško19890007
Robert Karaba19950008Zlty bager
Slavena Gulvasova19900009Zlty bager
Jozef Jendruch19880010Zlty bager
Sindre Olsson19920011Vikings
Tomas Palai04.07.19920012Zlty bager
Veronika Korekáčová19940013Knedlíčky
Andrej Savka19870014Knedlíčky
Peter Hruška19890016
Katarína Ilavská08.12.19860017DHZ HYBE
Norbert Kolhánek19770019Naplno Team SVK
Lucia Mozová19830020Naplno team SVK
Laura Mozová20020021Naplno team SVK
Michal Libiček19850022DHZ Hybe
Miroslav Gulyás21.02.19950023
Andrej Gulyás21.06.19960024
Tomáš Benko19840025
Richard Ladziansky26.04.19800026
Miroslav Májek19690027
Evka Tóthová19860028MARAS team
Michal Smolka19880029
Mariana Gavryliuk19900030
Lubo Zatko19740032Flinstonovci
Martin Hudec19910033Flinstonovci
Veronika Truhanová19880034Flinstonovci
Martin Vesely19860035Hranolky s kečupom
Martin Kukla19840036Flinstovnovci
Dominika Katarína Zverková19970037Flinstonovci
Janka Homolová19990038
Elena Homolová19880039
Uwe Trezl19740040
Marta Gregáčová19870042Flinstonovci
Adrian Zavacky19910043
Richard Tomáš19.10.19870003
Naďa Schürgerová19880044Hranolky s kečupom
Matúš Mráz19870045
Simona Mrázová19890046
Ivan Nikmon19960047
Dávid Pisarčík19940050Panda Team
Martin Genči10.07.19880051
Miroslav Melich19750054DHZ Hybe
Vladimir Koral19840057Zlty bager
Martina Meňhartová20030058Flinstonovci
Miroslav Penzeš19890060Flinstonovci
Angelika Béberová19930061Flinstonovci
Luboš Baran19860062Légie!!!
František Hučko Hučko12.7.19800063legie!!
Martin Žembery19880064
Gabriel Batta19930065
Eduard Fedorco19910066DHZ Hybe
Roderik Kovács26.6.19950068
Peter Seman22.3.20000069
Anna Marta Hricová19980070
Rasto Žamboch3.6.19770071
Miki Timko19790072Anonyms
Lukáš Seman19970073
Elena Kotradyová19860074CrossTrainingLevoča
Lucia Perscheová19770075CrossTrainingLevoča
Marek Labant19920076
Stanislav Ruhalovsky19890077
Michal Bodnár17.3.19830078STG Košice
Zuzana Bodnárová12.6.19860079Active life
Erika Sučová19790080CrossTrainingLevoča
Andrea Proksová19820081CrossTrainingLevoča
Terézia Halčínová19840082CrossTrainingLevoča
Andrea Melichová19790084DHZ Hybe
Barbara Sopková19900085
Marek Hutník19790086CrossTrainingLevoča
Sára Vágnerová19920087
Veronika Pančíková19900088
Michal Hudák19890089
Slavomír Kupčík1978009104022
Matúš Šurin19890096HEROES OCR Team Slovakia
Zdenko Mihálik19910099DHZ Hybe
Ondrej Šurin19910100Heroes OCR Team Slovakia
Ondrej Fedor196901013MR sport
Janka Petrová19790102Autoservis ERIKA
Eliška Dodoková19980103
Svetlana Sobinovská19780106
Juraj Sobinovsky19800107
Miloš Magula19870108Heroes OCR Team Slovakia
Petra Hladká19860115Pa a Pi
Peter Hladký19810116Pa a Pi
Jaroslav Pollak19700118
Kristián Brindzko19950119
Diana Čačková19860121Crossfit team Mi
Roland Hudak19780123
Martin Mičo197001243MR sport
Jozef Droppa19860126
Juraj Pavlov19940129
Stanislav Kubik19740132
Evka Kubikova19710133
Žaneta Kyseľová19720134Faurecia
Michaela Schnitzerová19780135
Vladimír Švec2.8.19770140
Antonia Perhačová19710139
Andrea Švecová19770142
Ondrej Karas19910143Cibuľové krúžky a mozzarelové tyčinky
Kamil Kužma19800144Cibuľové krúžky a mozzarelové tyčinky
Martin Mužila19920145Way of Warrior
Lenka Andrušková19920146Way of Warrior
Peter Balog19800094
Karol Rónay19790095
Tomáš Harvánek19950148
Robo Husár19810149Naplno Team SVK
Jaroslav Medera19880152SRTG BŘECLAV
Martin Hudec19940153HEROES OCR Team Slovakia
Roland Lančarič19750154
Peter Dej19840155Hlotka team
Jaroslav Mender19800156
Ondrej Pepo19830158
Michal Balog19870167
František Farkaš19900168Výživný a rozmanitý
Peter Zachar19770169
Michal Balint19780176PARŤÁCI
Vladimír Verčimák198801723MR sport
Katarína Žilková22.10.19840178
Michal Polovka30.5.19840179
Martina Hrachiar19820180Dream team
Slavomír Sabol19740181Dream team
Alica Tomlainová19870182dreamteam
Dušan Matúška19880185Dream team
Jozef Nič19810175PARŤÁCI
Monika Balintová19780186PARŤÁCI
Mária Marcinková19730187PARŤÁCI
Jaroslava Tučeková19730188Parťáci
Roman Tuček19730189Parťáci
Dana Longauerová30.09.19750193PARŤÁCI
Monika Gduľová19810195Flinstonovci
Patrik Matejkovič19900196HEROES OCR Team Slovakia
Juraj Drienovský19860201Flinstonovci
Ivana Némethová19930203CrossFit team Michalovce
Viliam Fencik19900217CrossFit Team Michalovce
Radoslav Hegedüš19840220
Silvia Večerová19830222Naplno Team SVK
Ján Mesároš7.7.19740223
Jan Strelnik19790227
Martin Výbošťok19890233Maslaci
Michal Šiška19890234Masláci
Juraj Gavala03.04.19920235
Dušan Šašš19850206
Zdenko Skalický19950419Chlapci zo Sniny
Lucia Stierankova19930505
Matúš Ferko19900506
Jakub Ščurka20000515ALFA
Tomáš Valkovský19880516Lobi Zone
Daniela Kardošincová19870517Lobi Zone
Lukas Cech19840518Lobi Zone
Martin Bohumeľ19880519
Ondrej Zemančík19900511
Erik Roob19900512
Jaroslav Ščurka19700520ALFA
Samuel Ščurka19980521ALFA
Csaba Pleša19950526Plešatí
Ladislav Pleša19740527Plešatí
Silvia Rakárová19900528Bludné Ofce
Katarína Bujňáková19870529Bludné Ofce
Veronika Krnacova19880530Bludné Ofce
Michal Putnoki19890531Bludné Ofce
Matej Zemančík19890532
Maria Rebeca Sanchez Diaz20010539
Finn Stumbles20000540

3.Vlna-12.00 | KE5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Mário Balko19740190
Ladislav Cilling19820191
Peter Bakajsa19840004
Michal Jankopál19700208TBT TEAM
Martina Danišková19940209TBT TEAM
Viktória Vitková19770210TBT TEAM
Peter Konfráter19830216Bruďoši
Ondrej Smatana19880266
Andrej Kudravy11.10.19940263Chlapci zo Sniny
Viktória Rešteiová19790264Team Podpora
Andrea Kristianova19750265Team Podpora
Rastislav Feriančik19870277GM training
Štefan Domanič19980049
Daniel Všelko19890090KRABY
Ivana Goliášová28.06.19870092
Tomáš Galik24.05.19860093
Veronika Hnatová19900097AT&T Beasts
Tomáš Macháček19980098AT&T Beasts
Ladislav Maras19630111MARAS team
Ivana Šestáková19860112
Michal Šesták19810113
Peter Gábor27.09.19940117Chlapci zo Sniny
Erik Susnyák19980120AT&T Beasts
Monika Ihnatová19670125MARAS team
Jakub Misko19940122Chlapci zo Sniny
Michal Rajňák19940131Chlapci zo Sniny
Katarína Krajňáková19670130MARAS team
Šimon Miško19960141Chlapci zo sniny
Andrea Daňková19770147
Gabriel Sarkovics21.12.20030160
Antónia Amrichová19780165Bruďoši
Michal Bilohlavek19870177
Beata Bilohlavkova19900170
Peter Džunda19760166Bruďoši
Adrian Žársky11.04.19740174
Richard Reicher19790173
Zuzana Krafčíková19890171Bruďoši
Ladislav Andrejko31.10. 19950184Chlapci zo Sniny
Alexandra Šimiaková14.8.19980199The savages
Štefan Hudák2.8.19910200The savages
Patrik Vaščinec17.07.19880202Bruďoši
Patrik Buška19930207TBT TEAM
Denis Všelko19890218Kraby
Jaroslav Olejar19670219
Bohuš Čuha19900221
Simona Leškova08.05.19850224Alcatraz team
Štefan Kupec20.08.19670225Alcatraz team
Adriana Dučová19900228
Lucia Niznikova19880229
Miroslava Mariňáková19920230
Simona Kurucová13.04.19890231
Andrej Šimon19900236
Ladislav Golenya3.12.19900237
Adrian Urda5.10.19720238Ocko Team
Oliver Urda9.5.20010239Ocko Team
Milan Dvorščak16.11.19690240MARAS team
Erik Imrich20.11.19860241
Andrea Petrušová19780242Team Podpora
Marian Petruš19730243Team Podpora
Bibiána Perátová19720244Team Podpora
Alžbeta Sasáková19600245Team Podpora
Ivan Sliepka19860246
Maroš Baumgartner13.9.19950247Chlapci zo Sniny
Lubos Pastor19850248
Samuel Grobár13.8.19960249
David Mika10.6.19970250Chlapci zo Sniny
Jozef Michlík19860251Ucekači
Jozef Hužvár19820252Ucekači
Peter Cvaniga19830253Ucekači
Ľuboš Pika19850254Ucekači
Milan Vrábeľ19810255Ucekači
Marián Dlugoš19750256Ucekači
Jan Matus19890257Ucekači
Tomáš Kováč19940258Ucekači
František Knap19780259Ucekači
Michal Onderko19900260
Radka Demjanová19920261
Blažena Cibuľová19910267Team Podpora
Ján Mesároš7.7.19740268
Maroš Koščo22.03.19860002NoLimit
Samuel Krásnohorský19930269NoLimit
Július DROZDA19850270NoLimit
Marek Revak19890271Buchty a Klobásy
Petra Hužvárová19920272Ucekači
Marián Mešter19730273Ucekači
Lukas Melicher19920276Buchty a Klobásy
Jakub Mizak19900274Buchty a Klobásy
Branislav Jakubisin19900275Buchty a Klobásy
Rastislav Feriančik19620278GM training
Lubomir Slavkovsky22.10.19690279GM Training
Branislav Feriančik19880280GM training
Stanislav Tančák19860281
Štefan Kontroš19880283
Miroslav Bereš19880282TBT TEAM
Anton Paľovčík15.10.19710284MARAS team
Judita Faragó19900286Alcatraz team
Michal Želizňák19930287Alcareaz team
Anton Baluch19900288
Tomáš Šuba19890289
Marek Fecko19770291GM training
Myso Ploczek19800292
Martin Kvaka19920293CNL
Peter Tóth19810296
Juraj Bočko19870295
Jan Dzedzina19840297
Jozef Holop21.06.19840298
Simona Antoničová19920299
Tomáš Kraus19870300
Viktor Pancisin19860302AT&T Beasts
Lukáš Lacko19920303
Jana Benkova19830304Žraloci
PAvol Mitro19940305CNL
Štefan Mitro19890306CNL
David Travnicsek19960307CNL
Ľuboš Hospodár23.12.19800308NoLimit
Ivana Šimonová26.7.19840309
miro popovič19700310
Martin Alfoldi19980315HEROES OCR Team Slovakia
Richard Tončík19840316
Štefan Novácky19760317Masláci
Lenka Kubisová19900318Masláci
Karin Kernerova19880319Buchty a Klobásy
Dalibor Papcun8.12.19880320NoLimit
Ľubomír Pavlinský19730321NoLimit
Alexandra Brožková10.3.19960322AT&T Beasts
Olena Sumarokova19850323Buchty a Klobásy
Vladimír Šimčišin19840325
Jana Šimčišinová19850326
Tomáš Bednár19920329Alcatraz Team
Ladislav Rudačko19910330Buchty a Klobásy
Ján Perduľák19850331NoLimit
Roland Klema19930332Alcatraz Team
Rudolf Jónás19940336
Tomáš Blaško19910337
Dávid Várady6.5.19800338
Ondrej Fehér7.5.19830339Bruďoši
Oľga Fehérová4.1.19830340Bruďoši
Ladislav Rik19780341Alcatraz team
Martin Petro19800342stratene pakety
Miroslav Bánes19800343
Magdalena Rohalova19860344TBT TEAM
Michal Micenko18.5.19880346Ja, moje druhé ja a nikto
Lenka Micenková11.4.19910347Ja, moje druhé ja a nikto
Lenka Pavuková19900350Ja, moje druhe ja a nikto
Denisa Dutková13.11.19910349Buchty a Klobásy
Michaela Sepešiová19700352GM training
Miriam Olejárová19770353GM training
Štefan Bistrančin19900354Buchty a Klobasy
Lenka Stahovcova19810504Bruďoši
Michaela Pinkova19880513BC TRADEHOUSE
Jozef Štenda19870514BC TRADEHOUSE
Martin Maličký19970522
Andrej Lupták19850525
Michaela Cimermanová19950524
Tomáš Bušo26.05.19940533
Eva Timková29.09.19890534
Viktória Krištovčová18.6.19950535Stonožky
Lucia Mihaliková19970536Stonožky
Matúš Revák4.7.19960537Stonožky
Peter Lendacký19960538Stonožky
Peter Lukáč19710541
Jozef Borták19920544
Lenka Hamlikova19830549
Marcela Bendzuchova19940550
Peter Vidašič19820558GM training
Tomáš Kička19780560
Martin Lukan19800564Zlty bager
Ivan Ihnát19890566
Matej Špacai25.04.19920625Active life
Michal Dudas19910634

4.Vlna-12.30 | KE5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Adrián Nesteš19940015
Marek Gajdoš19730403GM training
Petronela Slatinová19770422
Bernard Berberich19680423
Ivan Polačik19910163
Juraj Varholik19920226Jungheinrich
Viera Birova29.07.19720301
Milan Zvirinský19820312
Gabriel Dolinský19820313
Ondrej Šimon19870314
Pavol Gargalík19840324Jungheinrich
Erik Telepovský19880333Tango & Cash
Maroš Milovčik19900334Tango & Cash
Ivan Vojtek5.4.19840348Athlet club
Jaroslav Židišin19830351Athlet club
Zdenko Grešák19740355
Lukáš Jacko19870358
Martin Tomaško27.07.19870359Mato a Laci
Peter Kubus19740361KUNO
Peter Novota19750362KUNO
Ladislav Kelemen19900363Maťo a Laci
Lukáš Mišenčík19900364NoLimit
Patrik Čižmárik10.12.19920367
Tomas Bulla19830365honeybudgers
Monika Bullová19900366Hoenybudgers
Lukáš Ľonc19900369
Lukáš Hudák19930368
Ján Mizerák19930370
Miroslav Čech19820371Stratené Pakety
Slavomir Andraska19820372Stratené pakety
Adam Líška19900374
Dávid Bubenko19880376
Zuzana Kočanová17.8.19880377
Radoslav Cabúk19880378realfit
Tomas Kostik19860379Kasha
Martin Kračuník19860380Kasha
Peter Hričan19870381Kasha
Craig Wilson19830383Kasha
Miriam Miženková19940384
Samuel Miženko20010385
Gabriel Timočko19950386GM training
Martin Brincko19730387GM training
Radovan Špak30.03.19870388Kasha
Dominika Záviská19970389GM training
Vladimír Jaloviar19880390Výživní a rozmanití
Pavol Baláž19630391Výživní a rozmanití
Tomas Banic19850392Stratené pakety
Ivana Šamková19860393
Patrik Kuchár19890394GM training
Patrik Suster28.6.19910395
Patrik Strausz17.1.20000396SRTG Košice
Matus Vasil17.07.19930397Mato a Laci
Marian Krištof19750398Alcatraz team
Martin Čech19920399Stratené Pakety
Zuzana Veličková19760401
Milan Ridzoň19920402
Edita Berková19750404
Martin Kočan19770405
Andrej Kukučka19920406
Slavomira Štecova19720407
Erik Šuster19880408
Martin Sanislo28.12.19920409
Slavomir Kovac19920410
Katka Jankopálová19710411TBT TEAM
Andrej Podhradsky19880232
Maria Valachovicova19980412
Mária Jakabová19860413
Jozef Martončík19870414
Dušan Lazorik27.3.19700415
Martin Škovran19800416
Michaela Hricková19760417
Kristína Sýkorčinová19800418
Dáša Sűčová19630420TBT TEAM
Gabika Vendelová19840421TBT TEAM
Vladimir Hajduk4.2.880426Mato a Laci
Matúš Nálepka17.8.19950427Maťo a Laci
Katarína Barinková05.02.19850428
Daniela Grešová198604293MRsport
Paula Edlinger19770430Hardgym
Martin Štefina24.1.19900432
Peter Teplan28.10.19960433
Laco Pajger15.10.19970434
lukas bohm24.01.19830435hardgym
Jana Bačová20000436
Dominik Kratochvíl20000437
Karolína Kovács19900438
Jozef Zábavník197904393MR sport
Dagmar Gardošová197904403MR sport
Daniel Velgos19770441LEAR
Peter Girašek14.6.19900442MARAS team
Pavol Kavacky19740443
Martin Kavacky20040444
Marek Orolin19860445
Jaroslav Wiener19860446Run for Beer
Rastislav Pažin197704473MR sport
Andrej Benovic06.11.19840448Hardgym
Mikulas Hegedus06.09.19820449Run for Beer
Matej Maďar2.8.19960450TBT TEAM
Radoslav Šimko6.5.19830453MARAS team
Adam Grega15.11.19900454Run for Beer
Ľubomír Hrivnák19900455
Marian Firment19890456Run for Beer
Ludovit Weiss19830457Run for Beer
Martina Šatarová2.7.19970458
Matej Biroš19910459Idzem Nejdzem
Roman Ondirko19820460Idzem Nejdzem
Michal Poláček9.7.19930461
Michal Leško19840462
Peter Korosi19930463
Marian Spišák19840465
Miroslav Lelák19.10.19940466
Lenka Leláková22.3.19900467
Branislav Lelák3.8.20020468
Kristina Bujňáková19890471
Mariana Zapotoková19810472
Pavol Štec6.9. 19850473
Boris Guman19820469
Jana Pangracová19800478
Štefánia Čejková19790479
Ivana Hurčíková16.5.19960480
Dominika Capcarová19910481VKV
Richard Šovari19780482Vkv
Martina Šimková19900483VKV
Martin Opálka19880484VKV
Miroslav Matvija19920490
Dominik Svistun21.5.19920491
Lukáš Uličný23.7.19920492
Mária Mihaľová19880493Bruďoši
Lucia Tomčiková19830494Bruďoši
Magdaléna Dvorščáková19730495Bruďoši
Andrea Ďurišinová18.05.19960497Z kadzi ruka z kadzi noha
Juraj Maskaĺ19780496Z kadzi ruka z kadzi noha
Vladislav Gaľa19960498Z kadzi ruka z kadzi noha
Boris Kimak19950499
Juliana Dančeková19870500Bruďoši
Alexandra Raffay19840501
Aleksey Potapov19930503
Michal Sedlak19890523Run for Beer
Robert Papcun9.7.19900543Maťo a Laci
Marek Stopka19820545Run For Beer
Michal Kravcik19830546Run for Beer
Tomáš Ďurkech19930547
Jana Harvanová198305513MR sport
Oliver Zimmermann19750552GM training
Jakub Hudak16.11.19950553
Marek Valovič19740555Athlet klub
Jozef Sedlák19810556Athlet klub
Rastislav Ščurok19800557Athlet klub
Daniel Jancík19920568
miso molnar19880685

5.Vlna-13.00 | KE5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Martin Fric09900159Test
Branislav Kušan19900005
Ivan Liptay19720474Neriadené strely
Katarína Sládečková19810475Neriadené Strely
Miroslav Baláž19710476Neriadené Strely Team
Lucia Lukáčiková Gálová19760477Neriadené Strely Team
Helena Karabčíková19700487Neriadené strely
Simona Mikulová19880488Neriadené Strely
Adam Sládeček20010489Neriadené Strely
Marián Ilenin19920507
Adrien Colson19860508
Jaroslav Tomko19910509
Tomáš Csáki19910510
Branislav Hronec19920542
Maroš SOCHA19920559Megeš POWA
Martin Škreptač3.3.19970561Megeš Powa
Šimon Škreptač19940562Megeš Powa
Jon Parks19770565
Lukáš SOCHA19890470Megeš POWA
Tomáš Čaran14.07.19950567Šumienky
Michal Popik23.2.19840570SRTG KOŠICE
Martin Hluchy19700571
Roland Roob19800572
Tibor Nagy19920577
Ladislav Wágner19850578
Martin Januš31.3.19890579
Daniel Babinčák24.04.20000580
Peter Lukáč22.06.19770581SEIKEN
Ján Uhrin02.11.19960582SEIKEN
Jozef Vytykač19740587Flinstonovci
Michal Chalupka20030589
František Raniak20000590
Zuzana Jevčáková19760591SEIKEN
Martina Ambrova19770592SEIKEN
Tomáš Boldižár19860593Magneti Marelli
Igor Sidor19640594
Ján Gavenda19870595Magneti Marelli
Ľubomíra Štefaniová19900596
Mária Eliášová19890597
Pavol Andraši17,12,19900598magneti
Lucia Lukáčová19920600Magneti Marelli
Marek Šimkovič19730602HURIKÁNI
Dáša Šišková19860603HURIKÁNI
Michal Chovanec19940604HURIKÁNI
Jakub Tkáčik19930605HURIKÁNI
Marián Drab19750606HURIKÁNI
Lenka Klimková19920607HURIKÁNI
Alexander Szalai19790608Team Panda
Tomáš Kočík19860609Team Panda
Jana Faragóová19930610Team Panda
Ladislav Čigáš19870611Team Panda
Janka Iľašová19800612Team Panda
Beata Tovt19930613Team Panda
David Coros19920614Team Panda
Peter Elias19930615Realfit
Ján Tomčák01.12.19940617Realfit
Marek Zakuťanský19830618Realfit
Lucia Liščinská19900619Panda team
Michal Furberger20000621
Samuel Liška5.9.19980622SEIKEN
Ľubomír Kulig19880623Tvrdá liga SSI
Nikoleta Zsemlyeová19930624Tvrdá liga SSI
Peter Andraši22.5.19890110Magnetti Marelli
Norbert Kostovič19860628Tvrdá liga SSI
Antonia Kisova19880629Tvrdaci PP
Marek Liškova26.12.20040630SEIKEN
Angelika Frenová19740631SEIKEN
Veronika Harcsár19860345Tvrdaci PP
Jaroslav Kanoc19770632SEIKEN
Libor Burger19810677Tvrdaci PP
Jaroslav Hrib19820635T-systems
Matej Paciga19870636
Peter Takáč11.08.19830637Šlintaci
Ivana Takáčová11.07.19900638Šlintaci
Anna Salajová01.03.19940640Šlintaci
Lukas Podracky19880641
Ivana Laskova19960644
Melania Bykowska19980645
Veronika Kubova19890646
Lucia Mizeráková19830648Tvrdá liga SSI
Tomas Marcinko19830649
Anna Pažurová19850650
Veronika Peterová19860651
Milan Baderko19840652Seiken
Martin Petercak19880653Seiken
Daniel Zahoransky19820654Tvrdaci pp
Martina Shuklin19780656
Veronika Gacikova19920658Ryby na suchu
Tomáš Timura19940659Ryby na suchu
Samuel Kováč19930660ryby na suchu
Jana Dziurova19950661SEIKEN
Patrik Koščák19930662Seiken
Karol Haraxim19910663
Michal Baran29.9.19970664
Tomáš Kadoun3.1.19940665
Stanislav Korem19860666
Ivana Koremová19860667
Marek Papco19830668
Zuzana Krršáková19810669
Lukas Benedik19940670
Ondrej Vereb19860671
Kamil Korekáč19740672Knedlíčky
Radovan Huzvar19870674
Milka Činčárová07.04.19840680SEIKEN
Eva Gerthofferová19800679Seiken
Karol Drugda19700681T-Tvrdak
Martin Stahovec19770682Magneti Marelli
Michal Mikloš29.9.19850684
Milan HRESO19.4.19780687Magneti Marelli
Daniel Stassak19830688
Jakub Timko22. 1. 19900689
Michal Jacko19850690Seiken
Kristína Ľuptáková20030691
Zuzana Valková10.11.19990692
Lenka Mužilová19980694
Adam Sekeľ19960695REALFIT
Alexandra Molková19980696REALFIT
Ľubomír Sekeľ19660697REALFIT
Tvrďák | Zoznam Registrovaných KE