Zoznam Registrovaných BB5+ Km

5+Km I B.Bystrica I 1.9

1.Vlna Tsunami-11.00 | BB5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Michal Hajtman19910099
Matej Maruniak19890103
Mária Blažová20000104
Andrej Kónya19820114
Adam Riapoš19990165
Rudolf Molnár19630185
Ján Buda3.4.19770186
Frederik Rajčo19950214
Andrej Strohner29.12.19980215
Tomáš Kubošek19880267
Tamás Páldi19900270
Samuel Legerský06.03.19970276
Stanislava Kopálová19970287
Ivan Fojtík05.10.19950297
Simona Hajostekova19940316
Elenka Béberová19710343Húrky ZM
Angelika Béberová19930345Hurky ZM

2.Vlna-11.30 | BB5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Matej Hrnčiřík19890001Pivní Supermani
Radovan Drobul19790003
Martin Minďar19790005JFK Malinovo
Lucia Jeleníková19720004
Simona Poliaková19870006
Janka Martonová19800007
Roman Csuz19850008Delije
Peter Eibner19850009Diviak
Lucia Lajčiaková19820148
Peter Lajčiak19820010
Simona Majerová6.7.19920011
Miroslava Kaštánková19770012
Ondrej Híreš19910013Pivní Supermani
kristián kováč19810021
Andrej Káčer19890022TT Team 2019
Ján Gembický19880023TT Team 2019
Martin Pospíšil19830024TT Team 2019
Lucia Jančová19880029
Michal Végsö19920034
Zuzana Barteková19890035
Michal Dieska19880036Filistin
Marianna Trtekova19910037Filistin
Katarína Hatalová19930038
Jozef Skaloš19910039
Juraj Mokriš19830040Oceľové krídla
Roman Mendel19840041Oceľové krídla
František Mendel19760042Oceľové krídla
Tomáš Šlapka19860043
Roman Briš19840044
Lucia Bednárová15.9.19870045SPOLU
Ladislav Dragula19900046SPOLU
Michal Špánik19920047
Kristína Galušková20030048
Erik Račko19950049STG-Prievidza
Tibor Pipiska14.03.19920050STG-Prievizda
Ivan Boháč19850051
Lucia Makovická19940052
Zuzana Žofčinová18.11.19910053OCRA Slovakia Family
Monika Varechová19950056oceľové krídla
Katarína Čipková19870055oceľové krídla
Radoslav Marko19760054
Lívia Špitolová19780057
Ivana Môcik19840058
Tomas Nemec19840062
Tomáš Šimko19940064
Zuzka Wodziková19920065
Patrícia Kántorová19890066
Nikola Mesiarikova19930067
Lukáš Socha19890070Megeš POWA
Maroš SOCHA19920072Megeš POWA
Šimon Škreptač19940073Megeš POWA
jan turcan19900074
Zdenko Grešák19740077
Marko Grešák20040078
Zuzana Wolf19810079GM training
Eva Sninčáková19750080GM Training
Ondrej Zsíros19940081BeastMode
Lukáš Karabin19940086
Veronika Uramová22.7.19960087@SpartansZvolen
Matej Štiasny16.3.19880089
Alica Hoffmannová6.5.19940090
Martin Bača19910092Megeš POWA
Martin Kavacký20040094
Barbora Masná19860095
Michal Hubík25.08.19950096BeastMode
Ján Pčola19890093
Miloš Bučány19900110TT Team 2019
Zuzana Bakšová19920111Delije
Peter Bakša19920112Hrdinovia
Martin Mikula19770113
René Remšík19970117R&B
Martin Babocký19910118R&B
Tomas Zamecnik19900119
Richard Konta27.11.19900120
Martina Branišová7.4.19930122
Gabriela Tóthová19920123
Katarína Boroš19880124
Ivana Majerová19940129Axe 'n' tschuraci
Damián Macho2.8.19810132
Milan Kozlík14.06.19760134
Patrik kozlík21.10.20000135
Miloš Béber19910137
Miloslav Čiliak19870144
Tomáš Kyselica19910145
Peter Sykora19870147
Miroslava Gajdošová19820174STRONG & FIT
Peter Mošať19850176STRONG & FIT
Daniela Vargová13.10.19900178STRONG & FIT
Michaela Bublová19890179STRONG & FIT
Tomáš Varga26.7.19850180STRONG & FIT
Jozef Trsťan19840181STRONG & FIT
Tomáš Miškolci9.3.19860182STRONG & FIT
Pavel Fiľo19990183RUNNING TEAM HEĽPA
Pavol Szabó19850197
Laura Janeková20030203LARA BAGS
Lenka Janeková19780204LARA BAGS
Michal Simko19870208
Veronika Janštová19790216
Zuzana Jakubčová19800217
Peter Perašín20030219
Patrik Hradecký19760088TimeLine

3.Vlna-12.00 | BB5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Filip Jackuliak19940026
Peter Svoreň19940025
Zuzka Jackuliaková19880027
Andrej Belas19830032
Lukáš David19860033
Miroslava Malá19790059STG Svätý Jur
Janka Gaburová20010060STG Svätý Jur
Lucia Laskovičová19930061STG Svätý Jur
Michal Kuruc19930063
Ján Mesároš7.7.19740069
Martina Bodyova19910071TBT TEAM
Kamila Fečková19910075TBT TEAM
Kristián Németh19950076TBT TEAM
Katka Jankopálová19710082
Mária Jakabová19860084
Viktória Vitková19770085TBT TEAM
Maroš Vitko19740091TBT TEAM
Martina Danišková19940097TBT TEAM
Štefan Matta19860098TBT TEAM
Frederik Špaldoň19920105
Viktor Marko19780108
Silvia Marková19830109
Daniel Piljan19850125Sporting Commandos
Martin Zrubec19750126Tvrdé buchty
Tamás Balogh19920127Tvrdé buchty
Ivana Ferenc19880130Sporting Commandos
lucia horvathova19860131Prandi Fit Academy
Zuzana Hanusková19780133Prandi Fit Academy
Ján Pančík19840136Prandi Fit Academy
Radka Dobrotová19840138Champions1
Lucia Schmidtová19780139Champions1
Marek Piovarci19860140
Lukáš Letko19940142
Patrik Bartoš19940141
Martin Schubert19840146Prandi Fit Academy
Richard Borbély19910149Tvrdé buchty
Helena Šnircova15.01 19710153Prandi Fit Academy
Milan Tešlár19870155Prandi Fit Academy
Andrej Prandorfy8.8.19930156Prandi Fit Academy
Lukáš Durkač19920157SPorting
Ján Čierťaský19850158Sporting Commandos
Viktor Bočkay19990159
Erik Môcik20000160
Nina Tolkačevová19980161
Frederik Pasti19990162
Barbora Gigacová20030166
Vladimir Galadik19860167Super team
Barbora Brezovska19880168Super team
Michal Ďuroška20.1.19860169Super team
Peter Jankech19840170Super team
Daniela Kanátová27.06.19830172Super team
Marta Holienčíková19910171Super Team
Peter Leško19760173Super team
Petra Macková23.8.19910175Prandi Fit Academy
Jozef Knapec10.06.19800177Super team
Lukáš Mesiarik19870184Prandi Fit Academy
Silvia Malova19800187Champions1
Frantisek Kolacny19880188IBM
Eva Babjaková19910189IBM
Lucia Čendulová19890190IBM
Jan Majling19860191IBM
Jakub Jeziorski19920192IBM
Nikola Košťálová19960193Champions1
Miroslav Tóth19880195IBM
Richard Zima05.05.19870196IBM
Juraj Sarkisjan19870198IBM
Jan Tomášek19940201NITBAR
Zuzana Bellová19800202
Adrian Farmadin19900205NITBAR
Andrea Kočišova19800209
Andrea Vasičkaninova19790235
Imrich Kušnír19740234
Daniel Grejtak19720210
Maria Knapova19780211
Marián Mešter19730212
Martin Piecka19910218
Ján Golian11.8.19930223
Michal Lietava6.3.19930225
Juraj Veselovský19920224
Katarína Kohutová19970226
Patrik Hurban17.3.19810227
Róbert Alo Isteník19900228
Stanislav Foťko19880230Prandi fit academy
Pavol Beňadik19790231
Peter Dudon19790232Hargym
Jozef Sihelský27.10.19920233Delije
Miroslav Krajcoviech19880236
Andrej Pikovský31.12.19880237
Rudolf Gorel19.3.19890238
Veronika Kapustová24.09.19890240ProbeTeam
Lukas Schär19950241ProbeTeam
Vladimír Mgr .Nedoma PhD.19770249
Terézia Kocianová19940250
Miroslav Janovčík19850256dOn'tCRy
Blanka Nohýnková19850257dOn'tCRy
Viktor Halzl19850258dOn'tCRy
Peter Golian19760262
Matúš Golian20020263
Gabriela Studená19980311superteam

4.Vlna-12.30 | BB5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Michal Ďurica19800014Jungheinrich
Marian BIELENY19860015Jungheinrich
Peter Hudec19930016Jungheinrich
Michal Mračko19880017Jungheinrich
Marian Dvorcak19780018JUNGHEINRICH
Eduard Martiško19830019Jungheinrich
Matej Toman19940020JUNGHEINRICH
Darina Žideková20030002
Diana Šitavancová19960028Hardgym
Matúš Branko19940030Hardgym
Viktória Vrbiniaková24.01.20000031
Maros Molnar10.02.19930100
Patrik Hulini19910101BCKS
Michal Čičmanec19910102BCKS
Tomáš Macháček19980128AT&T Beasts
Barbora Bielená19880143
Martin Michálek19780199Schaeffler Skalica
Katarina Michalkova19850200Schaeffler Skalica
Gábor Szarka19920206BCKS
Tomáš Keresztesi19850207BCKS
Erik Susnyák19980213AT&T Beasts
Miroslava Hanesová20000277Biedne stroje
Lukáš Fiala19900242FENESTRA Sk
Alica Povodová19850243FENESTRA Sk
Eva Danišová19730244FENESTRA Sk
Ladislav Daniš19760252FENESTRA Sk
Marián Koreň19820253FENESTRA Sk
Samuel Frajka19960254FENESTRA Sk
Marek Fábry19900255FENESTRA Sk
MARCELA PAVLOVICOVA16.1.19740260
Jozef PAVLOVIC23.2.19750261
Tomáš Suja19820264
Radka Sujová19830347
ALENA ZAJACOVA27.11.19820265
Mikuláš Čelko19830266
Andrej Vanyšev19.03.19970268
PETER DEMČÁK19870269
Ľudovít Greš19910271
Igor Súlovský19980272IdemeBomby
Peter Šimune19980273IdemeBomby
Martin Pastírik19980274IdemeBomby
Richard Hrušovský25,07,19730275
Ján Hanes19980278Biedne stroje
Milan Zrebný19850279
Dominika Trembecká19900280
Kristína Hakelová19930281Biedne stroje
Štefan Hanes19900282Biedne stroje
Martin Kamenský19900283Biedne stroje
Michal Mičo8.11.19990284
Erik Štrba19910285
Jaroslav Radošany31.10.19900286
Lukáš Melo19940288
Adrián Pavlačič20010289
Mária Šusteková19750290
Denisa Vetráková19880291Prandi Fit Academy
Ján Varga19840292Polar Seals
Peter Rožek19830293Polar Seals
Terézia Rožková19860294Polar Seals
Andrea Hakelová19740295Biedne stroje
Dávid Vepy19910296
Štefan Fogl19810298Brose tím
Zuzana Šrámková19830299Brose tím
Zuzana Krajčírová19820300Brose tím
Peter Starý19810301Brose Tím
Peter Roháček19910302Brose tím
Michal Šefčík19860304
Gabriela Gabrišova19870305Brose
Martina Foglová12,6,19840306Brose tím
Eva Kissová19990307AT&T Beasts
Lucia Mojžitová19980308
Josef Trizma19660309
Petra Podymaková19880310
Peter Podymak19880312
Monika Vyletelkova19870313Brose tim
tomas valachovic19850314
Dominik Kubinec19850315
lubos budaj19780317
Peter Fogl19860318Brose Tím
Pavol Židek19830319
Ľuboš Šóľa24.5.19870320Hardgym
Aleš Tompoš20.6.19990321Hardgym
Veronika Hnatová19900322AT&T Beasts
Alexander Hanus19740323Polar Seals
Peter Bendík19880324Polar Seals
Robert Šešera19820325
Martina Trepáková19890326
Sara Wilson19940327Polar Seals
Katarina Wilsonova19960328Polar Seals
Peter Zembera19790329Polar Seals
Jakub Medek19970330
Martina Sýkorová19780331šalianskí diablíci
Július Sýkora19780332šalianskí diablíci
Karol Farkas16.08.19830333šalianskí diabli
Martin Sarkozi19980334šalianski diablici
Sára Vágnerová19920335
Veronika Pančíkova19900336
Samuel Vanek19990337šalianskí diablíci
Janko Tutaj19670338
Marek Smatana19960339
Monika Siklienková19890340FENESTRA Sk
Peter Medek19950341
Jana Grumichová19970342
Eva Kucbeľová19860344
Michal Mudroň19830346
Tvrďák | Zoznam Registrovaných BB5+ Km