Zoznam Registrovaných BB10+ Km

10+Km I B.Bystrica I 1.9

1.Vlna Tsunami-11.00 | BB10+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Jakub ADAMEC20001001Naplno team SVK
Marián Ondrička19831007Hlotka team
Adam Savara05.12.19961020Hlotka team
Erik Slovák19.11.19961031
Peter Holosko19771037FitArena
Jozef Košík19881040
Bohumil Černička19831041Hlotka team
Lubomir Ivancik19801043LsD a E
Angelika Beberova19931045Flinstonovci
Elena Kotradyová19861054CrossTrainingLevoča
Daniela Siklenkova19871055LsD a E
Erika Sučová19791056CrossTrainingLevoča
Andrea Proksová19821057CrossTrainingLevoča
Peter Žemba19811058
Terézia Halčínová19841064CrossTrainingLevoča
Marek Hutník19791065CrossTrainingLevoča
Ján Peržeľ19871077Extreme Obstacle Runners
Miroslav Lukáč19851078
erik Stofko19821080LsD a E
Martin Sághy19901081Naplno team SVK
Jan Molnar19811104PIVKO TEAM
Júlia Osadská19941112
Mário Marton19771113
Jana Vieriková19931114
Monika Fainová19951119
Martin Sári19901124Naplno Team SVK

2.Vlna-11.30 | BB10+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
dsad asdasdasdasd1000asdas
Andrej Savka19871002Knedlíčky
Veronika Korekáčová19941003Knedlíčky
Peter Hruška19891005
Katarína Ilavská08.12.19861006DHZ HYBE
Norbert Kolhánek19771008Naplno Team SVK
Lucia Mozová19831009Naplno Team SVK
Laura Mozová20021010Naplno Team SVK
Michal Libiček19851011DHZ Hybe
Miroslav Gulyás21.02.19951012
Andrej Gulyás21.06.19961013
Tomáš Benko19841014
Richard Ladziansky26.04.19801015
Miroslav Májek19691016
Evka Tóthová19861017MARAS team
Michal Smolka19881018
Tom@s Lajčin19881019Hranolky s kečupom
Juraj Drienovský19861021Flinstonovci
Martin Hudec19911022Flinstonovci
Veronika Truhanová19881023Flinstonovci
Lubo Zatko19741024Flinstonovci
Martin Kukla19841025Flinsonovci
Martin Vesely19861026Hranolky s kečupom
Dominika Katarína Zverková19971027Flinstonovci
Janka Homolová19991028
Elena Homolová19881029
Uwe Trezl19741030
Marta Gregáčová19871032Flinstonovci
Matúš Mráz19871033
Simona Mrázová19891034
Ivan Nikmon19961035
Dávid Pisarčík19941036
Martin Genči10.07.19881039
Miroslav Melich19751042DHZ Hybe
Martina Meňhartová20031044Flinstonovci
Miroslav Penzeš19891046Flinstonovci
Luboš Baran19861048Légie!!!
Angelika Béberová19931049Flinstonovci
František Hučko Hučko12.7.19801050legie!!!
Martin Žembery19881051
Eduard Fedorco19911052DHZ Hybe
Rasto Žamboch3.6.19771053
Tímea Lesia Ďurovská19971060
Michal Švolík19911061
Andrea Melichová19791062DHZ Hybe
Oliver Koczián20041063
Sára Vágnerová19921068
Veronika Pančíková19901069
Miloš Magula19871071Heroes OCR Team Slovakia
Petra Sovičová19911072JFK Malinovo
Henrieta Kvasnovská19751073JFK Malinovo
Patrik Hradecký19761074JFK Malinovo
Ondrej Šurin19911075Heroes OCR Team Slovakia
Janka Petrová19791076Autoservis ERIKA
Jaroslav Pollak19701079
Zdenko Mihálik19911082DHZ Hybe
Jozef Droppa19861083
Marek Petrík19711085
Eva Čulla19861086
Ondrej Piško19851087
Veronika Holbíková19861090JFK Malinovo
Martin Meszaros19871091Axe 'n' tschuraci
Adrián Slavkovský19811092JFK Malinovo
Robo Husár19811093Naplno Team SVK
Peter Dej19841095Hlotka team
Jaroslav Mender19801096
Tomáš Somorovský19871097
Roland Lančarič19751098
Ondrej Pepo19831099
Daniel Filakovský19951100
Katarína Žilková22.10.19841102
Michal Polovka30.5.19841103
Mário Balko19741105
Ladislav Cilling19821106
Barbora Kolláriková19791107
František Farkaš19901108Výživný a rozmanitý
Monika Gduľová19811110Flinstonovci
Silvia Večerová19831118Naplno Team SVK
Miki Timko19791109Anonyms
Juraj Gavala19921120
Martin Výbošťok19891121Maslaci
Michal Šiška19891122Masláci
Andrej Šimon19901123Maslaci

3.Vlna-12.00 | BB10+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Adrián Nesteš19941004
Štefan Domanič19981038
Marek Lepáček8. 9. 19921047Tvrdolíni
Daniel Štěch29.7.19901059Tvrdolíni
Jana Bucková19781066
Miroslav Bucko19791067
Daniel Všelko19891070KRABY
Martin Mužila19921088Way of Warrior
Lenka Andrušková19921089Way of Warrior
Martin Hudec19941094HEROES OCR Team Slovakia
Ivan Polačik19911101
Patrik Matejkovič19901111HEROES OCR Team Slovakia
Hubert Polák28.12.19741115
Denis Všelko19891116Kraby

4.Vlna-12.30 | BB10+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Marek Moza16.1.19821117Jungheinrich

5.Vlna-13.00 | BB10+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Juraj Pavlov19941084

6.Vlna-13.30 | BB10+

Tvrďák | Zoznam Registrovaných BB10+ Km