Zoznam Registrovaných BB10+ Km

10+Km I B.Bystrica I 1.9

1.Vlna Tsunami-11.00 | BB10+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Jakub ADAMEC20001001Naplno team SVK
Marián Ondrička19831007Hlotka team
Adam Savara05.12.19961020Hlotka team
Erik Slovák19.11.19961031
Peter Holosko19771037FitArena
Jozef Košík19881040
Bohumil Černička19831041Hlotka team
Lubomir Ivancik19801043LsD a E
Angelika Beberova19931045Flinstonovci
Elena Kotradyová19861054CrossTrainingLevoča
Daniela Siklenkova19871055LsD a E
Erika Sučová19791056CrossTrainingLevoča
Andrea Proksová19821057CrossTrainingLevoča
Peter Žemba19811058
Terézia Halčínová19841064CrossTrainingLevoča
Marek Hutník19791065CrossTrainingLevoča
Miroslav Lukáč19851078
erik Stofko19821080LsD a E
Martin Sághy19901081Naplno team SVK
Jan Molnar19811104PIVKO TEAM
Júlia Osadská19941112
Mário Marton19771113
Jana Vieriková19931114
Monika Fainová19951119
Martin Sári19901124Naplno Team SVK
Ivan Sliepka19861127
Ludmila Kašíková19911141Žiarske zlatokopky
Karol Kekelak19891161Berserkers
Marek Komora19931168Berserkers
Paskal Milata19931174ETOS Slovakia
Jozef Pavel19821185Hlotka team
Jozef Masaryk19801188
Róbert Brezňan19801194
Andrej Petrovič19811205
Martin Raffay19831074
Alexandra Raffay19841207
Miroslav Kulich19791218
Peter Maďar19811223Berserkers
Richard Durec19911224Berserkers
Katarína Kupcová19921229Berserkers
Filip Šivec19901230
Michal Leško19921231
Miroslav Sedliak19761244The machines
Ján Rajčok19701245
Martin Bučko19881257Berserkers
Martin Latta19941264
Peter Lukáč19711270
Peter Miksa19771272
Rastislav Moravec19751274
Peter Štefek19731275
Martin Danko19801283The Machines
Patrik Ivan19991285BK Sliač
Balázs Tóth19951289
Martin Miksa19941284
Monika Michnova19731294
Branislav Horváth20001301
Alexander Káposztás19711318
Marek Snovák19781321
Kristína Vargová20011323
Vladimír Takáč19781327ETOS Slovakia
Petr Wollmuth19681328
Michal Klejna19871332VaNGym
Štefan Šurgan19791333Berserkers
Michal Klucho19801339Hlotka team
Lukas Bocek19791341Hlotka team
Michal Vojtas22.4.19941342Naplno Team SVK
Pavel Bašta19841346Žiarske zlatokopky
Patrik Rehák19941347
Petra Ormisova19881352
Miroslav Kvasnička19811354Naplno Team SVK
Michal Durkovic19771359
Patrik Tomanovic19751362
Patrik Šejirman19911366
Michaela Cibulkova19821189
Marek Fertal18.6.19921373Rýchle šípy
Pavel Gondek17.5.19931376
Danka Hrehušová19871378
Richard Cigáň19881256
Ivana Ivanová19811380Spartans Zvolen tréningový klub

2.Vlna-11.30 | BB10+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Mário Balko19741105
Ladislav Cilling19821106
Barbora Kolláriková19791107
Marcel Gembický2.3.19771183
dsad asdasdasdasd1000asdas
Andrej Savka19871002Knedlíčky
Veronika Korekáčová19941003Knedlíčky
Peter Hruška19891005
Katarína Ilavská08.12.19861006DHZ HYBE
Norbert Kolhánek19771008Naplno Team SVK
Lucia Mozová19831009Naplno Team SVK
Laura Mozová20021010Naplno Team SVK
Michal Libiček19851011DHZ Hybe
Miroslav Gulyás21.02.19951012
Andrej Gulyás21.06.19961013
Tomáš Benko19841014
Richard Ladziansky26.04.19801015
Miroslav Májek19691016
Evka Tóthová19861017MARAS team
Michal Smolka19881018
Tom@s Lajčin19881019Hranolky s kečupom
Juraj Drienovský19861021Flinstonovci
Martin Hudec19911022Flinstonovci
Veronika Truhanová19881023Flinstonovci
Martin Kukla19841025Flinsonovci
Martin Vesely19861026Hranolky s kečupom
Dominika Katarína Zverková19971027Flinstonovci
Janka Homolová19991028
Elena Homolová19881029
Marián Ridzoň19741030
Marta Gregáčová19871032Flinstonovci
Matúš Mráz19871033
Simona Mrázová19891034
Ivan Nikmon19961035
Dávid Pisarčík19941036
Martin Genči10.07.19881039
Miroslav Melich19751042DHZ Hybe
Adam Gubo20031044Flinstonovci
Miroslav Penzeš19891046Flinstonovci
Luboš Baran19861048Légie!!!
František Hučko Hučko12.7.19801050legie!!!
Martin Žembery19881051
Eduard Fedorco19911052DHZ Hybe
Rasto Žamboch3.6.19771053
Tímea Lesia Ďurovská19971060
Michal Švolík19911061
Andrea Melichová19791062DHZ Hybe
Oliver Koczián20041063
Miloš Magula19871071Heroes OCR Team Slovakia
Petra Sovičová19911072JFK Malinovo
Michal Šuna19751073JFK Malinovo
Ondrej Šurin19911075Heroes OCR Team Slovakia
Janka Petrová19791076Autoservis ERIKA
Jaroslav Pollak19701079
Zdenko Mihálik19911082DHZ Hybe
Jozef Droppa19861083
Marek Petrík19711085
Eva Čulla19861086
Ondrej Piško19851087
Veronika Holbíková19861090JFK Malinovo
Martin Meszaros19871091Axe 'n' tschuraci
Adrián Slavkovský19811092JFK Malinovo
Robo Husár19811093Naplno Team SVK
Peter Dej19841095Hlotka team
Elo Boda19801096
Tomáš Somorovský19871097
Roland Lančarič19751098
Ondrej Pepo19831099
Daniel Filakovský19951100
Katarína Žilková22.10.19841102
Michal Polovka30.5.19841103
František Farkaš19901108Výživný a rozmanitý
Monika Gduľová19811110Flinstonovci
Silvia Večerová19831118Naplno Team SVK
Miki Timko19791109Anonyms
Juraj Gavala19921120
Martin Výbošťok19891121Maslaci
Michal Šiška19891122Masláci
Andrej Šimon19901123Maslaci
Andrej Meszaros19881125Axe 'n' tschuraci
Ondrej Smatana19881129
Jozef Mravec19691131Mravec team
Lukáš Mravec19981132Mravec team
Adrian Zavacky19911133
Anton Baluch19901134
Tomáš Šuba19891135
Jozef Paška19881136Rychle sipy
Miroslav Kučera19691137Rychle sipy
Martin Kvaka19921138CNL
Tomáš Ozábal19890348PINCÍRI
Juraj Bočko19871142
Peter Tóth19811143
Martin Landl13.06.19891144PINCÍRI
Matúš Džalai29.7.19871145PINCÍRI
PAvol Mitro19941146CNL
Štefan Mitro19891147CNL
Ivana Šimonová26.7.19841151
Lukáš Bonda19971152
Danka Redechová19881153Hranolky s kečupom
Martin Alfoldi19981154HEROES OCR Team Slovakia
Štefan Leško19891155
Lenka Kubisová19901156Maslaci
Štefan Novácky19761157Masláci
Zsolt Schreiner19861158Začiatočníci
Andrea Šranková19811159Začiatočníci
Martin Mátyus19811160Začiatočníci
Dávid Várady6.5.19801163
Rudolf Jónás19941165
Peter Magyar23.10.19901166
Richard Tončík19841167
Monika Bullová19901169Honeybudgers
Tomas Bulla19831170honeybudgers
Adam Líška19901173
Pavol Baláž19631175Výživní a rozmanití
Rastislav Cich19871176BeastMode
Vladimír Jaloviar19881177Výživní a rozmanití
Marek Willmann19861178BeastMode
Andrej Kukučka19921184
Karol Gašparík ml10.02.19911192
Karol Gašparík st25.06.19681193
Daniel Weiss19901179
Róbert Chaban19891204Berserkers
Lucia Stierankova19931210
Andrej Podhradsky19881212
Martin Bohumeľ19881214
Ondrej Zemančík19901215
Matej Zemančík19891219
Yurii Deriabin19891221
Róbert Magát19891222Maslaci
Martin Sinko19861226
Jozef Klátik19791227
vlado taliga19821232
Jaroslav Olejár19671233
Marcel Medo19741234Tryskáč
Stefan Varga19781235Tryskac
Tomáš Mrva19801246
Jozef Šuta19801247
Peter Gál19801248
Pavol Kavacky19741249
Miroslav Bolfa19831251
Andrej Kovac28.7.19921024Flinstonovci
Štefan Pastier19901253Flinstonovci
Erik Roob19901263
Martin Mičuch19801267
Lucia Dugovičová19851374Naplno Team SVK
Marian Mihalík19651208
Michal Nemčovský19791334HEROES OCR Team Slovakia

3.Vlna-12.00 | BB10+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Hubert Polák28.12.19741115
Peter Bakajsa19841130
lukas braun19841128
Adrián Nesteš19941004
Štefan Domanič19981038
Marek Lepáček8. 9. 19921047Tvrdolíni
Daniel Štěch29.7.19901059Tvrdolíni
Jana Bucková19781066
Miroslav Bucko19791067
Daniel Všelko19891070KRABY
Martin Mužila19921088Way of Warrior
Lenka Andrušková19921089Way of Warrior
Martin Hudec19941094HEROES OCR Team Slovakia
Ivan Polačik19911101
Patrik Matejkovič19901111HEROES OCR Team Slovakia
Denis Všelko19891116Kraby
Peter Moravčík19811126
Myso Ploczek19801139
Richard Tomáš19.10.19871148
Peter Piringer19801149
Viliam Fencik19901162
Martin Petro19801164
Matej Biroš19911196Idzem Nejdzem
Simona Mikulová19881197Neriadené Strely
Katarína Sládečková19811198Neriadené Strely
Adam Sládeček20011199Neriadené Strely
Miroslav Baláž19711200Neriadené Strely Team
Ivan Liptay19721201Neriadené strely
Lucia Lukáčiková Gálová19761202Neriadené Strely Team
Roman Ondirko19821203Idzem Nejdzem
Helena Karabčíková19701206Neriadene strely
Aleksey Potapov19931209
Peter Podymak19881211
Andrej Lupták19851216
Michaela Cimermanová19951217
Tomáš Čaran14.07.19951225Šumienky
Milan Králik19641228
Roman Fazik19841237Way of Warrior
Katarína Gaburová23.9.19791238STG Svätý Jur
Peter Gabura19781243STG Svätý Jur
Andrea Hrda19781239STG Svätý Jur
Alexander Palič19861240STG Svätý Jur
Dominik Mikoczi31.03.19941241STG Svaty Jur
Ľubor Hudec19901242
Lenka Novomestska19871250Schaeffler
Peter Pammer19861254Pexton Unicorns
Tomáš Pammer19921255Pexton Unicorns
Lukáš Uličný19921258Štrekari
Miroslav Matvija3.4.19921259Štrekari
Dominik Svistun21.5.19921260Štrekari
Patrik Buška19931261TBT TEAM
Michal Jankopál19701262TBT TEAM
Lukas Haluz19891265
Michal Lutter19901266
Ludmila Bliznakova19871268
Juraj Bliznak19801269
Igor Levický19891271
Martin Levický19871273
Nikola Bubeníková19921276VšZP
Tomáš Štrba19891277VšZP
Branislav Linský19871278VšZP
Ján Matoušek19881279VšZP
Michal Volkovics20021280VšZP
Ján Balko19841281VšZP
Peter Caban11.7.19911282
Juraj Kunkela19861286
Marcel Rusnák19741290
Monika Rusnáková19761291
Silvia Macháčová04.01.19831292knedličky
Martina Gallagherová23.10.19821293kndličky
Tomáš Hriň19851295Natvrdliny
Jana Pajtíková19661296Spartans Zvolen
Andrej Divok19911297Natvrdliny
Jan Mraz28.08.19891299Natvrdliny
Jakub Dulík19931300Natvrdliny
Eva Lackova6.5.19851302Champions
Eva Štofanová19811303Champions
Miloš Čermák19811304Champions
Richard Biely19741305Champion
Zuzana Macoskova19761306Champions
Andrej Gajdošech19821307GG
Šimon Gajdošech19901308GG
Patrícia Chudjaková19981309
Daniela Soltesova19761310
Martin Richtárech8.2.19751311Spartans Zvolen
Patrik Richtárech3.10.20031312Spartans Zvolen
Dianka Richtárechová7.10.19981313Spartans Zvolen
Adam Košťál18.6.19991314Spartans Zvolen
Tomáš Juráška19901315
Radovan Fillo19871316
Juraj Podhradský19901317
Martin Bakoš24.9. 19931319
Martin Novák19821320
Roman Šulík19781322
Igor Marček19911324
Pavol Spáčil19811325
Martin Fugger19811326NLP
Marek Ledecky19811329NLP
Lucia Vrtichová19821330Spartans Zvolen
Ondrej Vrtich19811331Spartans Zvolen
Patrik Korec19921335
Martin Jaso19881336
Marek Müller19861337
Jana Vanekova19781338STG Svätý Jur
Marek Janostiak9.2.19831340
Arnold Hók19961343Flinstonovci
Daniel Valenta19811344Spartans Zvolen
Zoltan Kovacs19821345Tryskac
Stanislav Král19881348Flinstonovci
Peter Pätoprsty18.7.19891349
Alexandra Šimiaková14.8.19981350Savages
Štefan Hudák2.8.19911351Savages
Ladislav Feketík19751353
Michal Nomilner19961356
Veronika Khandlová19921357Hardgym
Marek Benkovský19901358
martin uhliar21.5.19851360
Dominik Skalička19981361
Jakub Katreniak19921363
Roman Ridzoň19961364
Radomír Vereš19791365
Vojtech Farkas19761381
Roman Kosztolanyi19991367
Miroslav Chovanec13.7.19941077
Martina Richtárechová13.7.19941213
Milan Fekiač19551368Koliba u sv. Krištofa
Barbora Burgerová20021369
Anton Debnárik20.7.19951370
Adam Vereš20011371
Ján Boháč19881372Heroes Ocr Team Slovakia
Jaroslav Mllner19731068
Monika Hrivňáková19791069
Ludvík Cimburek19691375
Olga Roučková19841377
Marek Mračko19961287hardgym
Ján Mlinárik19871288
Ivan Uram19931379Spartans Zvolen
Martin Podskoč19781049STG Svaty Jur

4.Vlna-12.30 | BB10+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Marek Moza16.1.19821117Jungheinrich
Veronika Rochová19981150
Miroslav Čech19821171Stratené Pakety
Slavomir Andraska19821172Stratené pakety
Tomas Banic19851180Stratené pakety
Martin Čech19921181Stratené Pakety
Kristína Sýkorčinová19801186
Michaela Hricková19761187Hardgym
Katarína Barinková05.02.19851190
lukas bohm24.01.19831191hardgym
Andrej Benovic06.11.19841195Hardgym
Adam Martinik19921236Hardgym
Lukáš Šmid04.04.19921252
Tvrďák | Zoznam Registrovaných BB10+ Km