Zoznam Registrovaných BA 5+ Km

5+Km I Bratislava I 15.6.

1.Vlna Tsunami-11.00 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Jakub ADAMEC20000007Naplno team SVK
Marián Ondrička19830015Hlotka team
Adam Savara05.12.19960029Hlotka team
Erik Slovák19.11.19960045
Peter Holosko19770059FitArena
Jozef Košík19880065
Bohumil Černička19830066Hlotka team
Daniela Siklenkova19870082LsD a E
Lubomir Ivancik19800083LsD a E
Miroslav Slovak19740111
Peter Žemba19810114
Jozef Palka19.10.19790144DANUBE RUNNERS
Petronela Ladecká19840163
Erik Stofko19820173LsD a E
Peter Takáč13.02.19820225Avalon
Zdenko Hink15.01.19710191Avalon
Richard Kosík16.10.19880227Avalon
Tomáš Horváth19790192Avalon
Peter Dej19840193Hlotka team
Tomáš Zajac9.9.19900196Naplno Team SVK
Daniel Filakovský19950201
Tomáš Somorovský19870208swep repre
Roman Bakonyi19820206
Stanislav Fendrich19820226Avalon
Jan Molnar19810212PIVKO TEAM
Peter Nemček19840215Van gym
Pavol Nemček19960216Van gym
Júlia Osadská19940230
Mário Marton19770231
Jana Vieriková19930234

2.Vlna-11.30 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Karol Gašparík ml10.02.19910001K&A&K
Karol Gašparík st25.06.19680002K&A&K
Alica Gašparíková24.04.19710003K&A&K
Marek Košík12.03.19910004K&A&K
Pavol Svrček16.5.19740005Biedne stroke
Jakub Strapek23.01.19940006
Peter Moravčík19810008
Natália Závodská19740009VaN GYM
Andrej Savka19870010Knedlíčky
Veronika Korekáčová19940011Knedlíčky
Peter Hruška19890013
Katarína Ilavská08.12.19860014DHZ HYBE
Norbert Kolhánek19770016Naplno Team SVK
Lucia Mozová19830017Naplno Team SVK
Laura Mozová20020018Naplno team SVK
Michal Libiček19850019DHZ Hybe
Miroslav Gulyás21.02.19950020
Andrej Gulyás21.06.19960021
Tomáš Benko19840022
Richard Ladziansky26.04.19800023
Miroslav Májek19690024
Evka Tóthová19860025MARAS team
Michal Smolka19880027
Tom@s Lajčin19880028
Juraj Drienovský19860031Flinstonovci
Maros Trnka19750033
Martin Hudec19910034Flinstonovci
Veronika Truhanová19880035Flinstonovci
Martin Kukla19840037Flinstonovci
Martin Vesely19860039Hranolky s kečupom
Dominika Katarína Zverková19970041Flinstonovci
Janka Homolová19990042
Elena Homolová19880043
Uwe Trezl19740044
Marta Gregáčová19870047Flinstonovci
Petra Sovičová19910048JFK Malinovo
Henrieta Kvasnovská19750049JFK Malinovo
Adrian Zavacky19910050
Veronika Jureňová19790051JFK Malinovo
Patrik Hradecký19760052JFK Malinovo
Patrik Jašo19800053JFK Malinovo
Veronika Holbíková19860054JFK Malinovo
Marián Veigel19900055JFK Malinovo
Matúš Mráz19870056
Simona Mrázová19890057
Ivan Nikmon19960058
Dávid Pisarčík19940060
Ján Blach19840061FitCamp
Martin Genči10.07.19880064
Martin Riš19720067JFK Malinovo
Peter Bereš19740068JFK Malinovo
Michaela Berešová19790069JFK Malinovo
Miriam Farkasová19980072JFK Malinovo
Jarmila Medeová19810074JFK Malinovo
Renáta Kodajová19810076JFK Malinovo
Ivana Horváthová19810077JFK Malinovo
Tomáš Horváth19790079JFK Malinovo
Melinda Valentínová19840080JFK Malinovo
Miroslav Melich19750081DHZ Hybe
Martina Meňhartová20030084Flinstonovci
Lubo Zatko19740085Flinstonovci
Miroslav Penzeš19890086Flinstonovci
Michaela Černáková3.7.19790032Fitcamp
Angelika Béberová19930087Flinstonovci
František Hučko Hučko12.7.19800088legie!!!
Luboš Baran19860089Légie!!!
Martin Žembery19880090
Silvia Vargová19890092JFK Malinovo
Pavol Fodor19980093JFK Malinovo
Eduard Fedorco19910094DHZ Hybe
Rasto Žamboch3.6.19770095
Miki Timko19790096Anonyms
Blanka Bažantova19910097SRTG BŘECLAV
David Gal25.01.19780098SRTG BŘECLAV
Ivana Sítková16.3.19820099SRTG Břeclav
Ludmila Nešporová19770100SRTG Břeclav
Tereza Cyprisova19910101SRTG BŘECLAV
Adam Luke19900102SRTG BŘECLAV
Elena Kotradyová19860103CrossTrainingLevoča
Tomáš Vlček19810104SRTG Břeclav
Lucia Perscheová19770105CrossTrainingLevoča
Terézia Halčínová19770106CrossTrainingLevoča
Veronika Netušilová19920107SRTG BŘECLAV
Jitka Havlová19840108SRTG BŘECLAV
Miloš Štoudek19760110
Erika Sučová19790112CrossTrainingLevoča
Andrea Proksová19820113CrossTrainingLevoča
Ladislav Bilský19600115
Lenka Bilská19890116
Zdenka Bilská19940117
Silvia Tarčiová19930120Zapráskané šneky
František Janoštiak19780121Zapráskané šneky
Marek Hutník19790122CrossTrainingLevoča
Michal Prazsky19790123
Dominika Vagilovicova19980124
Jozef Kováč19770125Zapráskané šneky
Lýdia Pokorná19780126Zapráskané šneky
Katarína Privitzerová19830127Zapráskané šneky
Veronika Pančíková19900128
Sára Vágnerová19920129
Miloš Magula19870131Heroes OCR Team Slovakia
Katarína Štinglová19800132JFK Malinovo
Miroslava Rešetárová19900135
Simona Žambochová20020136
Peter Šuchtár19860137
Tomáš Sýkora19870138
Zuzana Bakšová19920139Avangers
Zdenko Mihálik19910140DHZ Hybe
Lucia Nováková19960141
Marián Krajči19640142krajci.TEAM
Nikita Krajči19930143krajci.TEAM
Ondrej Šurin19910145Heroes OCR Team Slovakia
Roman Csuz19850146Avangers
Janka Petrová19790147Autoservis ERIKA
Veronika Jandzíková19940148
Dominik Jandzík19980149
Peter Bakša19920150Avangers
Peter Novotný19880156
Radovan Takáč19740157
Nikoleta Takáčová20030159
Bibiana Belzarova19710160
Adriána Rajjova19780161
Andreas Hiltz19920164Avangers
Jaroslav Pollak19700165
Michal Ulický19800166
Petra Ulická19800167
Michaela Vrábová19810168VaN GYM
Jozef Droppa19860171
Attila Süke19810174
Juraj Csóka19800175
Marek Mrva19880179
Martin Mužila19920180Way of Warrior
Lenka Andrušková19920181Way of Warrior
Martina Zvarikova19820182Rodicia
Milan Zvarik19810183Rodicia
Martin Meszaros19870187Axe 'n' tschuraci
Robo Husár19810188Naplno Team SVK
Katarina Smikalova19890194
Jaroslav Mender19800195
Dusan Matus01.12.19760198
Roland Lančarič19750197
Marian Furi19800199Vodník
Maria Furiova19830200Vodník
Andrea Orbanova03.04.19790203K&A&K
Ondrej Pepo19830204
Peter Zachar19770205
Imrich Hrotko24.05.19700202K&A&K
Miroslav Hudec19700211Flinstonovci
Mário Balko19740218
Barbora Kolláriková19790219VAN GYM

3.Vlna-12.00 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Andrej Jakubička19700026Drsné surikaty
Mira Schaupper23.04.19940036Dirty Knights
Alexandre Simos25.07.19940038Dirty Knights
Kathrina Radl10.03.19940040Dirty Knights
Štefan Domanič19980062
Peter Rangelov19980091Amatéri
Samuel Hirner29.11.19970109Amateri
Jana Bucková19780118
Miroslav Bucko19790119
Daniel Všelko19890130KRABY
Zuzana Schneiderová19830133
Richard Schneider19830134
Miroslava Belkova19840153Crazy girls
Adam Bacho19930169SOFTEC
Juraj Pavlov19940172
Mária Márkusová19910176
Eva Bogyai19.04.19830177Crazy Girls
Patrik Strieženec19890178i-riders.sk
Richard Belzár13.12.19940184
Petra Laky19850185Krotitelia Tukov
Jakub Noháčik9.7. 19870186
Martin Hudec19940189HEROES OCR Team Slovakia
Roman Frno19880190
Petra Fekete19860207
Katarína Žilková22.10.19840209
Michal Polovka30.5.19840210
Roman Banes19880213
Štefan Škoda19790214Drsné surikaty
František Farkaš19900217Výživný a rozmanitý
Ladislav Cilling19820220
Patrik Matejkovič19900228HEROES OCR Team Slovakia
Monika Gduľová19810229Flinstonovci
alena čelková19860232Naplno Team SVK
Vasil Bielovič19880233Naplno Team SVK
Marek Sásik19790236
Eva Huttova19900237Krotitelia tukov
Hubert Polák28.12.19740238
Katarína Konrádová19920239Kraby
Katarína Gaburová19790240STG Svätý Jur
Janka Gaburová20010241STG Svätý Jur
Kristína Vargová19860242FitCamp
Hana Jurcikova19800243STG Svaty Jur
Denis Všelko19890244Kraby
Simona Klinková19900245
Eva Klinková19640246
Andrea Hrdá19780247STG Svätý Jur
Martin Podskoč19780249STG Sväty Jur
Petra Grófová19820251STG Svätý Jur
Andrea Melichová19790254DHZ Hybe
Silvia Večerová19830255Naplno Team SVK
Lucia Laskovičová19930256STG Svätý Jur
Simona Paličová19900257STG Svätý Jur
Alexander Palič19860258STG Svätý Jur
Natália Markovičová19970259Kraby
Martin Čimbora20000266STG Svätý Jur
Matej Kukučka19930270
Dominika Ježová19970271Marketing Player
Juraj Gavala19920273
Martin Výbošťok19890274Maslaci
Michal Šiška19890275Masláci
Andrej Šimon19900278Maslaci
Jana Richterová19840281STG Svätý jur

4.Vlna-12.30 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Kristína Ferenčáková19880070
Ivana Gažová19910071
Sara Mendelova19930073
Michaela Balintova19890075
Martin Matyasi19880078
Martin Bočák19720170
Sebastian Šníder20040221
Daniel Pastorek19960222
Miroslav Dunka19810223
Norbert Varga19950224
Erika Sahajová19920235
Marek Moza16.1.19820248Jungheinrich
Samuel Majdúch16.2.19840250Jungheinrich
Michal Ďurica19800252Jungheinrich
Dušan Garbár19780253Jungheinrich
Marian BIELENY19860260Jungheinrich
Štefan Červenák19930261Jungheinrich
Martin Kunovský19840262Jungheinrich
Simona Tomanová19930263Jungheinrich
Lucia Hrdlovičová14.09.19810264Jungheinrich
Erika Ivánová19920265Jungheinrich
Andrea Hakszer19860267Jungheinrich
Katarína Vilagi19810268Jungheinrich
Martin Kozlov19850269Jungheinrich
Margareta Hanusová16.10.19850276Jungheinrich
Petra Blahova19840277Jungheinrich
Pavol Pipiš19870279
Eduard Martiško19830280Jungheinrich

5.Vlna-13.00 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Adrián Nesteš19940012
Richard Tomáš19.10.19870063
Michaela Čičáková19860154
Peter Stenchlák19860155
Martin Hučko19770158

6.Vlna-13.30 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Marek Bobák1987Šialené tulene
Jana Cervenkova1987Šialené Tulene
Marek Bobak19870030Šialené tulene
Jana Červenková19870046Šialené Tulene
rudolf brestovanský9.4.19670151
Mario Štibrany19950152
Martin Rumanovský19870162
Roman Slovinec19780272Šialené Tulene

7.Vlna-14.00 | BA5

Tvrďák | Zoznam Registrovaných BA 5+ Km