Zoznam Registrovaných BA 5+ Km

5+Km I Bratislava I 15.6.

1.Vlna Tsunami-11.00 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Ondrej Smatana19880294
Jakub ADAMEC20000007Naplno team SVK
Erik Slovák19.11.19960045
Peter Holosko19770059FitArena
Jozef Košík19880065
Bohumil Černička19830066Hlotka team
Daniela Siklenkova19870082LsD a E
Lubomir Ivancik19800083LsD a E
Miroslav Slovak19740111
Peter Žemba19810114
Erik Weigel19930554
Ľubomír Hološka10.12.19900553
Jozef Palka19.10.19790144DANUBE RUNNERS
Petronela Ladecká19840163
Erik Stofko19820173LsD a E
Peter Takáč13.02.19820225Avalon
Zdenko Hink15.01.19710191Avalon
Richard Kosík16.10.19880227Avalon
Tomáš Horváth19790192Avalon
Peter Dej19840193Hlotka team
Tomáš Zajac9.9.19900196Naplno Team SVK
Daniel Filakovský19950201
Tomáš Somorovský19870208swep repre
Stanislav Fendrich19820226Avalon
Jan Molnar19810212PIVKO TEAM
Peter Nemček19840215Van gym
Pavol Nemček19960216Van gym
Júlia Osadská19940230
Mário Marton19770231
Jana Vieriková19930234
Monika Michnová17.01.19800277
Monika Fainova19950283
Ivan Sliepka19860285
Martin Sári19900315Naplno Team SVK
Michal Klejna19870332VaNGYM
Róbert Kvak19910349Žiarske zlatokopky
Martin Škulavik19790360ZDOCHLINY
Roman Osvald19780361ZDOCHLINY
David Zoblivy19830362
Michal Knap19850364Zdochliny
Laco Arnold19800368ZDOCHLINY
Peter Staviarsky5.9.19840369ZDOCHLINY
Marek Kobol19840416Zdochliny
Karol Kekelak19890418Berserkers
Peter Ocel19800420ZDOCHLINY
Ivana Krajníková19840424Zdochliny
Jozef Pavel19820437Hlotka team
Julius Brath21.02.19810454ZDOCHLINY
Miloslav Leporis19720462
Tatiana Leporis19760463
Branislav Šesták19760464ZDOCHLINY
kristián kováč19810467Rodicia
Peter Magyar23.10.19900472
Roland Csiffáry19810488VIASPIRIT
Alexander Toman19790489VIASPIRIT
Peter Fülöp19810491Sexi team
Jozef Masaryk19800540
Róbert Brezňan19800541
Andrej Kónya19820555
Roman Mišúth24.12.19720560
Robert Biro25.10.19880564
Ladislav Pataki19890571
Filip Bartek19870572
Peter Jurik19880589
Róbert Chaban19890632Berserkers
Igor Oravský11.10.19900634HBK 500 Nivy
Ľubomír Hlavatovič19870654Biela liga
Tomáš Tománek19870655Biela liga
Matej Kalmár19910658Biela liga
Martin Kalmár19870659Biela liga
Martin Lehocký19880660Biela liga
Gabriel Izsak19800668
Ivana Orčová19920713
Silvia Ďutková19930715
Tomáš Kubošek19880717
Lukáš Bielik19940718
Marek Komora19930748Berserkers
Richard Durec19910775Berserkers
Lukáš Moravčík13.02.19880789ZDOCHLINY
Patrik Ziman19920790
Marek Olejar9.2.19900792TEAM MAREK OLEJAR
Kristína Eiselova19870796TEAM MAREK OLEJAR
Ivan Kalečík19750812PARDALI
peter Lukáč19710813pardali
Branislav Kudláč19760825Insanity Trnava
Gabriela Londákova19870827TRNAVA
Katarína Kupcová19920829Berserkers
Filip Šivec19900840
Michal Leško19920843
Daniel Miške19900844Heineken
Jozef Holop19840845
vlado taliga19820848
Ján Rajčok05.10.19700866
Tomáš Gramblička19770869
Martin Frohlich19940882
László Szimicsevics19720888
Jaroslav Pobuda19870891
Ľubomír Jankovič19800892
Roman Fazik19840895Way of Warrior
Marian Tarajcak26.1.19870897
Peter Bona19840898
Vojtech Zugar19830899
Peter Starovský19730902
Lukáš Onufer19830908hardgym
Janka Trlandová19860910FitCamp
Ján Peržeľ19870912Naplno Team SVK
Jozef Krajíček19700962
Miloš Labuda4.10.19850921
Miroslav Hájek2.10.19690922
Peter Novomestsky19880923
Juraj Martinusik19880926
Silvia Pekáreková18970939
Peter Oros26.8.19920931
Juraj Šinko14.2.19970932
Marian Janata19810933
Mária Blažová20000934
Matúš Gergely19960935TOP 01
Martina Gruyová19960936TOP 01
LUKAS BOČEK19790937
Filip Chovanec19900942Naplno Team SVK
Miška Cibulková26.7.19820944
Marcela Hallová19820945
Martina Bégerová19840946
Michal Cabala19800947
Miroslav Fulier19820948
Michal Malček9.10.19870960
Jan Bockaj19870961
Christina Albrecht19920964
Lenka Novomestska19870978Schaeffler
Erik Roob19900988
Patrik Ivan19990995
Peter Pammer19861026Pexton Unicorns
Tomáš Pammer19921027Pexton Unicorns
Egon Kunzmann12.07.19911036
Roman Franko23.10.19671041GT Bike Team
Jaroslav Baláž30.10.19721044GT Bike Team
Juliana Balážova17.9.19781045GT Bike team
Thomas Da Silva19940168Ulita
Tomáš Desiatnik19881046Usmej sa na mňa
Martin Bučko19881060Berserkers
Zuzana Knapová13.10.19931078
Martin Latta19941088
Peter Miksa19971095
Róbert Fülöp19771099SexiTeam
Martin Mičuch19801107
Roman Dugovic1.3.19751112GT Bike team
Jozef Urda19861145PIVKO TEAM
Radoslav Findura19901146Pivko team
Peter Slivka19781147
Pavel Bašta19841153Žiarske zlatokopky
Emil Seliga10.07.19851159
Miroslav Lukáč19851167Žiarske zlatokopky
Miroslav Kvasnička19811172Naplno team SVK
Robert Mitro27.7.20011182
Peter Polacek19761197ZDOCHLINY
Tatiana Martiusová19881277
Peter Maďar19.07.19810029Berserkers
Vladimíra Tkáčová19710493Hardgym
Adam Ščibrány19900496
Daniel Coulton-Shaw19761344Pontis Tvrďák Tím
David Slezak19920858
Inus Schoonraad19941162
Michal Klucho19801368
Veronika Božiková19891377
Tatiana Banikova19941378zdochliny
Ján Lupták19811380TEAM MAREK OLEJAR

2.Vlna-11.30 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Mário Balko19740218
Barbora Kolláriková19790219VAN GYM
Karol Gašparík ml10.02.19910001K&A&K
Karol Gašparík st25.06.19680002K&A&K
Alica Gašparíková24.04.19710003K&A&K
Marek Košík12.03.19910004K&A&K
Pavol Svrček16.5.19740005Biedne stroke
Jakub Strapek23.01.19940006
Peter Moravčík19810008
Natália Závodská19740009VaN GYM
Andrej Savka19870010Knedlíčky
Veronika Korekáčová19940011Knedlíčky
Peter Hruška19890013
Katarína Ilavská08.12.19860014DHZ HYBE
Norbert Kolhánek19770016Naplno Team SVK
Lucia Mozová19830017Naplno Team SVK
Laura Mozová20020018Naplno team SVK
Michal Libiček19850019DHZ Hybe
Miroslav Gulyás21.02.19950020
Andrej Gulyás21.06.19960021
Tomáš Benko19840022
Richard Ladziansky26.04.19800023
Miroslav Májek19690024
Evka Tóthová19860025MARAS team
Michal Smolka19880027
Tom@s Lajčin19880028
Juraj Drienovský19860031Flinstonovci
Maros Trnka19750033
Martin Hudec19910034Flinstonovci
Veronika Truhanová19880035Flinstonovci
Martin Kukla19840037Flinstonovci
Martin Vesely19860039Hranolky s kečupom
Dominika Katarína Zverková19970041Flinstonovci
Janka Homolová19990042
Elena Homolová19880043
Marián Ridzon19740044
Marta Gregáčová19870047Flinstonovci
Petra Sovičová19910048JFK Malinovo
Henrieta Kvasnovská19750049JFK Malinovo
Adrian Zavacky19910050
Veronika Jureňová19790051JFK Malinovo
Patrik Hradecký19760052JFK Malinovo
Patrik Jašo19800053JFK Malinovo
Veronika Holbíková19860054JFK Malinovo
Marián Veigel19900055JFK Malinovo
Matúš Mráz19870056
Simona Mrázová19890057
Ivan Nikmon19960058
Dávid Pisarčík19940060
Marek Klempa19840061FitCamp
Martin Genči10.07.19880064
Martin Riš19720067JFK Malinovo
Peter Bereš19740068JFK Malinovo
Michaela Berešová19790069JFK Malinovo
Miriam Farkasová19980072JFK Malinovo
Jarmila Medeová19810074JFK Malinovo
Renáta Kodajová19810076JFK Malinovo
Tomáš Horváth19790079JFK Malinovo
Melinda Valentínová19840080JFK Malinovo
Miroslav Melich19750081DHZ Hybe
Martina Meňhartová20030084Flinstonovci
Miroslav Penzeš19890086Flinstonovci
František Hučko Hučko12.7.19800088legie!!!
Luboš Baran19860089Légie!!!
Martin Žembery19880090
Silvia Vargová19890092JFK Malinovo
Pavol Fodor19980093JFK Malinovo
Eduard Fedorco19910094DHZ Hybe
Rasto Žamboch3.6.19770095
Miki Timko19790096Anonyms
Blanka Bažantova19910097SRTG BŘECLAV
David Gal25.01.19780098SRTG BŘECLAV
Ivana Sítková16.3.19820099SRTG Břeclav
Ludmila Nešporová19770100SRTG Břeclav
Tereza Cyprisova19910101SRTG BŘECLAV
Adam Luke19900102SRTG BŘECLAV
Elena Kotradyová19860103CrossTrainingLevoča
Tomáš Vlček19810104SRTG Břeclav
Lucia Perscheová19770105CrossTrainingLevoča
Terézia Halčínová19770106CrossTrainingLevoča
Veronika Netušilová19920107SRTG BŘECLAV
Jitka Havlová19840108SRTG BŘECLAV
Miloš Štoudek19760110
Erika Sučová19790112CrossTrainingLevoča
Andrea Proksová19820113CrossTrainingLevoča
Ladislav Bilský19600115
Lenka Bilská19890116
Zdenka Bilská19940117
Silvia Tarčiová19930120Zapráskané šneky
František Janoštiak19780121Zapráskané šneky
Marek Hutník19790122CrossTrainingLevoča
Michal Prazsky19790123
Jozef Kováč19770125Zapráskané šneky
Lýdia Pokorná19780126Zapráskané šneky
Katarína Privitzerová19830127Zapráskané šneky
Ludmila Kašíková19900128
Richard Cigáň19920129
Miloš Magula19870131Heroes OCR Team Slovakia
Katarína Štinglová19800132JFK Malinovo
Miroslava Rešetárová19900135
Simona Žambochová20020136
Peter Šuchtár19860137
Tomáš Sýkora19870138
Zuzana Bakšová19920139Avangers
Zdenko Mihálik19910140DHZ Hybe
Lucia Nováková19960141
Marián Krajči19640142krajci.TEAM
Nikita Krajči19930143krajci.TEAM
Ondrej Šurin19910145Heroes OCR Team Slovakia
Roman Csuz19850146Avangers
Janka Petrová19790147Autoservis ERIKA
Veronika Jandzíková19940148
Dominik Jandzík19980149
Peter Bakša19920150Avangers
Peter Novotný19880156
Radovan Takáč19740157
Nikoleta Takáčová20030159
Bibiana Belzarova19710160
Adriána Rajjova19780161
Andreas Hiltz19920164Avangers
Jaroslav Pollak19700165
Michal Ulický19800166
Petra Ulická19800167
Jozef Droppa19860171
Attila Süke19810174
Juraj Csóka19800175
Marek Mrva19880179
Martin Mužila19920180Way of Warrior
Lenka Andrušková19920181Way of Warrior
Martin Meszaros19870187Axe 'n' tschuraci
Robo Husár19810188Naplno Team SVK
Katarina Smikalova19890194
Jaroslav Mender19800195
Dusan Matus01.12.19760198
Roland Lančarič19750197
Marian Furi19800199Vodník
Maria Furiova19830200Vodník
Andrea Orbanova03.04.19790203K&A&K
Ondrej Pepo19830204
Peter Zachar19770205
Imrich Hrotko24.05.19700202K&A&K
Miroslav Hudec19700211Flinstonovci
Dominika Vágovičová6.1.19980298
Lucia Stierankova19930652
Júlia Lukáčová19950653
Martin Reguli19880670
Andrej Podhradsky19880679
Maria Valachovicova19980681
Martin Babocký19910689
Helena Karpjaková19910698
Richard Baťka19900699
Štefan Vrátny25.12.19940703
Viktória Tárnoková19950704
Martin Bohumeľ19880709
Lili Moyo19850710horúce strely
Ondrej Zemančík19900716
Simona Holocsiová19890719Horúce strely
Matej Zemančík19890726
Silvia Zušťáková19850734Horúce strely
Matúš Mlynek19880743
Andrej Kovac28.7.19921003Flinstonovci
Peter Dudon19791050Hardgym
Adam Gubo20041198Flinstonovci
László Kocur19771252
Lucia Dugovičová19851343Naplno team
Adam Závodský19920032
Michal Krnáč19740440Pardáli
Rebeka Rizmanova19950667Tri.2.Fly
Alena Horňáková19791375JFK Malinovo
Timea Kubova19861396
Marek Ivanič6.5.19921398

3.Vlna-12.00 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Ladislav Cilling19820220
Marek Sásik19790236
Peter Bakajsa19840299
Branislav Procházka19900237Krotitelia tukov
Hubert Polák28.12.19740238
Katarína Konrádová19920239Kraby
Monika Lukáčová19780292Krotitelia tukov
Claudia Franczová19980316Krotitelia tukov
Dominik Mikoczi31.03.19940320STG Svaty Jur
Ivan Ševčík19780318STG Svätý Jur
Andrej Jakubička19700026Drsné surikaty
Mira Schaupper23.04.19940036Dirty Knights
Alexandre Simos25.07.19940038Dirty Knights
Kathrina Radl10.03.19940040Dirty Knights
Štefan Domanič19980062
Richard Tomáš19.10.19870063
Peter Rangelov19980091Amatéri
Samuel Hirner29.11.19970109Amateri
Jana Bucková19780118
Miroslav Bucko19790119
Daniel Všelko19890130KRABY
Zuzana Schneiderová19830133
Richard Schneider19830134
Miroslava Belkova19840153Crazy girls
Adam Bacho19930169SOFTEC
Juraj Pavlov19940172
Mária Márkusová19910176
Eva Bogyai19.04.19830177Crazy Girls
Patrik Strieženec19890178i-riders.sk
Richard Belzár13.12.19940184
Petra Laky19850185Krotitelia Tukov
Jakub Noháčik9.7. 19870186
Martin Hudec19940189HEROES OCR Team Slovakia
Roman Frno19880190
Petra Fekete19860207
Katarína Žilková22.10.19840209
Michal Polovka30.5.19840210
Roman Banes19880213
Štefan Škoda19790214Drsné surikaty
Patrik Matejkovič19900228HEROES OCR Team Slovakia
Monika Gduľová19810229Flinstonovci
alena čelková19860232Naplno Team SVK
Vasil Bielovič19880233Naplno Team SVK
Katarína Gaburová19790240STG Svätý Jur
Janka Gaburová20010241STG Svätý Jur
Kristína Vargová19860242FitCamp
Hana Jurcikova19800243STG Svaty Jur
Denis Všelko19890244Kraby
Simona Klinková19900245
Eva Klinková19640246
Andrea Hrdá19780247STG Svätý Jur
Martin Podskoč19780249STG Sväty Jur
Petra Grófová19820251STG Svätý Jur
Andrea Melichová19790254DHZ Hybe
Lucia Laskovičová19930256STG Svätý Jur
Simona Paličová19900257STG Svätý Jur
Alexander Palič19860258STG Svätý Jur
Natália Markovičová19970259Kraby
Martin Čimbora20000266STG Svätý Jur
Matej Kukučka19930270
Dominika Ježová19970271Marketing Player
Juraj Gavala19920273
Martin Výbošťok19890274Maslaci
Michal Šiška19890275Masláci
Andrej Šimon19900278Maslaci
Jana Richterová19840281STG Svätý jur
Andrej Meszaros19880293Axe 'n' tschuraci
Peter Filipek19710282Krotitelia tukov
Michal Fajta19810286Drsné surikaty
Marian Brezovsky19730289Krotitelia Tukov
Lenka Mužilová19980291
Marek Vrtoch3.11.19970296Amatéri
Viktoria Žačoková12.01.20000300Krotitelia tukov
Marek MICHAL27.3.19860304Tvrďáci Svätý Jur Hlohovec
Angelika Korecová28.02.19920308KorZel
Lenka Zeleňáková23.3.19980309KorZel
Martina Zeleňáková11.01.20010310
Marek Pressel19900311KorZel
Kristína Kašičková19980313Kraby
Erika Osuská19980314Amatéri
Ivonka Pavlíková19920319STG Svätý Jur
Anton Baluch19900337
Tomáš Šuba19890338
Daniel LEBOC11.10.19850339Tvrďáci Svätý Jur Hlohovec
Lucia LEBOCOVÁ8.10.19820340Tvrďáci Svätý Jur Hlohovec
Martin Kvaka19920345CNL
karol gloncak19710347
Tomáš Ozábal19890348PINCÍRI
Juraj Bočko19870350
Peter Tóth19810351
Martin Landl13.06.19890352PINCÍRI
Matúš Džalai29.7.19870353PINCÍRI
Martin Zrubec19750355
Katarína Babiková19830356
Ludmila Bliznakova19870357
Juraj Bliznak19800358
Veronika Mihalská19860365Crazy girls
Nikoleta Čermáková19850366Crazy girls
Jakub Tomáš19910370
Matúš Marczi19890371
Peter Mihaľ31.05.19850372
Damián Macho19810373
PAvol Mitro19940374CNL
Štefan Mitro19890375CNL
Vlastimil Valach19690276
Matej Briedik3.2.19840377Veteáni
Roman Bachňák19790379Veteráni
Richard Chlivenyi19930379
Pavol Hajduk19730380Drsné surikaty
Peter Piringer19800382
Andrea Guldanová27.09.19830385Crazy girls
Marek Pipíška19930386
Annamaria Valachová19920389Divné osy
Ladislav Luka19800390Veteráni
Patrícia Dudeková19880393Hranolky s kečupom
Martin Kováč19920395
Katarína Hlaváčová19840396
Martin Alfoldi19980397HEROES OCR Team Slovakia
Zsolt Schreiner19860398Začiatočníci
Jana Mátyusová19810399Začiatočníci
Martin Mátyus19810400Začiatočníci
Štefan Leško19890401
Lenka Kubisová19900404
Štefan Novácky19760405Masláci
Barbara Grausová19930406Fikini bitness
Lenka Baranovičová19800407Fikini bitness
Dávid Kubovics19880408Fikini bitness
Janka Kastlová19760409Fikini bitness
Gabriela Melišková19880410Fikini bitness
Marek Danko19880413FitCamp
Andrej Gajdošech19820421
Viliam Fencik19900422
Peter Deak19890423Gazdovci
Matej Toma19860425Gazdovci
Pavol Deak19880426Gazdovci
Peter Šebok29.6.19970427Fikini bitness
Marek Sloboda19870428Gazdovci
Dominik Skalička19980430Fikini bitness
Simon Rakar19880429Fikini bitness
Martin Zahradnik19820431Fikini bitness
Tomas Bednarik19870432
Roman Teressak19840433Gazdovci
Roman Hutník7.2.19850434
Drahomíra Rajnohová19800523Stg Sväty Jur
Miroslav Kacera19870649Sygic
Boris Kolozsi15/6/19860650Sygic
Viera Tomčíková19880651Sygic
Andrea Keprtová19940657Sygic
Juraj Lipovský19950661Sygic
Marianna Fečkaninová19830664Maradíčky
Jana Maradíková19860665Maradíčky
Peter FOLLRICH19750669STG Svätý Jur
Miroslav Malinovský20000675
Petra Podymaková19880685
Peter Podymak19880686
Martina Pavlačičová19890690
Miroslava Slezáková19850692
Lucia Centárová19960697Softec
Rastislav Hrompa19960700Softec
Roland Beke19910702Sygic
Juraj Furic19950708Sygic
Andrej Lupták19850722
Michaela Cimermanová19950723
Yurii Deriabin19890730
Jan Ulicky19770391
Petr Wollmuth19681266
Maroš Beker19871210
Miroslav Štrba19890712
Erik Štrba19910770
Aymen Al Mandalawi20001395

4.Vlna-12.30 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Marek Popčák19920317jungheinrich
Kristína Ferenčáková19880070
Ivana Gažová19910071
Sara Mendelova19930073
Michaela Balintova19890075
Martin Matyasi19880078
Martin Bočák19720170
Sebastian Šníder20040221
Daniel Pastorek19960222
Miroslav Dunka19810223
Norbert Varga19950224
Erika Sahajová19920235
Marek Moza16.1.19820248Jungheinrich
Samuel Majdúch16.2.19840250Jungheinrich
Michal Ďurica19800252Jungheinrich
Lubomira Gabrikova19780253Jungheinrich
Štefan Červenák19930261Jungheinrich
Martin Kunovský19840262Jungheinrich
Simona Tomanová19930263Jungheinrich
Lucia Hrdlovičová14.09.19810264Jungheinrich
Erika Ivánová19920265Jungheinrich
Andrea Hakszer19860267Jungheinrich
Katarína Vilagi19810268Jungheinrich
Martin Kozlov19850269Jungheinrich
Pavol Pipiš19870279
Eduard Martiško19830280Jungheinrich
Martin Kultan19940284JUNGHEINRICH
Tomáš Sabo19800288
Igor Richter19751370Jungheinrich
Igor Richter19750290Jungheinrich
Matúš Ďuriga19810124lama
Ivana Ďurigová19840295lama
Mária Strašíková19920297lama
Blažej Keszeli19710301Jungheinrich
Martina Kvačková19.01.19750321Jungheinrich
Michal Mračko19880322Jungheinrich
Martin Slimák19770323Jungheinrich
Peter Lisý19690324Jungheinrich
Lucia Holičová23.07.19900325DYM A ČÁRA
Martina Krajčovičová09.01.19900326DYM A ČÁRA
Matej Turčan27.02.19900327DYM A ČÁRA
Frederik Horváth26.08.19910328DYM A ČÁRA
Martin Koraus10.01.19740329DYM A ČÁRA
Erik Soóš18.04.19890330DYM A ČÁRA
Pavol Katrenčík09.03.19920331DYM A ČÁRA
Peter Bihál19720333Jungheinrich
Peter Macko17.11.19880305DYM A ČÁRA
Veronika Valachová21.05.19900306DYM A ČÁRA
Martin Haba22.03.780334DYM A ČÁRA
Marianna Takáčová25.08.19840335DYM A ČÁRA
Henrieta Miháliková19.03.19840336DYM A ČÁRA
Dominika Gelatkova07.04.19900341DYM A ČÁRA
Vladimír Takáč02.03.19920342DYM A ČÁRA
Marian Dvorcak19780343JUNGHEINRICH
Myso Ploczek19800344
Kristína Šišulákova19980346DYM A ČÁRA
Matej Toman18.9.19920359Jungheinrich
Ondrej Zacka19840363Pixel
Peter Dolezal19830367Pixel
Denisa Zigova19910376Jungheinrich
Robert Paulovcak19850378Lama
Linda Novotná19910381jungheinrich
Zoltan Sull19820383
Henrich Škrek19770387LAMA
Jakub Juraj Škrek20030388LAMA
Dominik Varchola19870414lama
Katarina Rohoskova19890417Pixel
Gabor Szenasi19870419Pixel
Dávid Várady6.5.19800438
Lukáš Gašparík19850439Irongym Bratislava
Jotef Štefanica12.11.19920441
Adriana Špániková23.06.19940442
Katarína Mrázová19790445Laugarício Training Team
Lukáš Bagin18.09.19960447Laugarício Training Team
Ján Švarc19820446Laugarício Treaning Team
Zuzana Jakubikova19820448Laugaricio Training Team
Martin Petro19800449
Rudolf Jónás19940450
Peter Stoklasa21.8.19850452Laugaricio Training Team
Sára Ježková24.02.19970453Lenivé slimáčiky
Milan Kostka19800455Laugaricio Traing Team
Margaréta Poláková20010465Lenivé slimáčiky
Marek Hoos19990456Laugarício Training Team
Darina Žideková20030457
Miroslava Hlinková19740458Laugaricio Trainig Team
Michaela Straňáková11.02.19880460Axe 'n' tschuraci
Vanessa Hlinková20000459Laugaricio Trainig Team
Katarína Poláková19760466Lenivé slimáčiky
Júlia Poláková20020469Lenivé slimáčiky
Martin Ďuriš24/12/19910468
Kristína Danišová27/10/19910470
Simona Hrubá19790471Lenivé slimáčiky
Richard Tončík19840473
Andrej Prekop19850476Laugaricio trening team
Erik Nagy19710479Crazy girls
Zuzana Jánošíková19780480
Lucia Bílená19830481
Monika Bullová19900482Honeybudgers
Tomas Bulla19830483honeybudgers
Marian Krivosudsky19830486Sexi Team
Miroslav Čech19820487Stratené Pakety
Slavomir Andraska19820492Stratené pakety
Vladimir Facuna19840494Fiserv.
Barbora Facunova19850495Fiserv.
Mário Bordáč19830497Fiserv.
Boris Kovalcik19800498Fiserv.
Adam Líška19900499
Barbora Bielená19860502Duracel
Veronika Bombova19920503DURACEL
Petra Patáková19830504Duracel
Pavol Baláž19630505Výživní a rozmanití
Vladimír Jaloviar19880506Výživní a rozmanití
Tomas Banic19850507
Martin Kovalovský19770508
Dominika Kinkorová10.01.19850509Duracel
Petra Repaská19990510Envirokone
Martina Chodilová19990511Envirokone
Dominika Vasikova19951367
Dominika Vasikova19950512
David Bosmansky19900513
Julius Feher19750514
Dominik Deak19910515
Ladislav Szirtl19740516Krotitelia tukov
Natália Mikušková19960517Laugarício Training Team
Martin Čech19920519Stratené Pakety
Vladimír Polák19900520Pixel
Nina Skalová19930521Pixel
Michaela Sára Mosná5.12.19970524DYM A ČÁRA
Andrej Kukučka19920525
Magdalena Herdová19870526Veteráni
Tomáš Beňa19840527Veteráni
Barbora Priehodová19850529Fiserv.
Lenka Vavrincová19960532Pixel
Mike Kerstof19780533
Patrik Arpáš19920042
PETER KRIGLER19790544
Pavol KRIGLER19800545
Michal Jendek19780548
Barbora Ďurčová19960549
Katarína Barinková05.02.19850550
Alzbeta Szaboova19870672Špekáči
Martin Vaniher19950674Špekáči
Ján Horváth19890682ANMOJA
Monika Horváthová19890683ANMOJA
Aneta Schmögerová19930684ANMOJA
Laura Ďuračková19980705
Jana Melichárová19850720
Dominika Vallová05.04.19930721VaN GYM
Matej Mlynarčík20000724
Nina Kocičová19920733Sygic
Peter Demčák5.11.19870736
Barbara Černeková199107372create
Matej Mísal198507382create
Emil Stranianek199007392create
Marína Zollerová198707402create
Jakub Kováč199507412create
Martin Kollár199107422create
Ľudovít Greš19910745
Martin Zruban19880750Pixel
Milan Vaniher19710751Špekáči
Katarina Vargova19820260Jungheinrich
Martin Kríž26.09.19861066
Martin Fülöp19871231SexiTeam
Veronika Šurinová19911302
Jozef Lelkes11.09.19731328
Jana Pajtiková19661329Spartans Zvolen
Marcela Karasová19831354CRAZY GIRLS
Samuel Kostúr20031371Špekáči

5.Vlna-13.00 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Adrián Nesteš19940012
Norbert Dobrovicky16.1.19730531Lenivý makači
Michaela Čičáková19860154
Peter Stenchlák19860155
Martin Hučko19770158
Zdenka Zvolenská19820302Márna Snaha
Peter Zvolenský19790303Márna Snaha
Katarína Kaláberová19820307Márna Snaha
Šimon Šerjeník19920312
Ivana Koborová19870354Márna Snaha
Lea Mikulcová19920394Predátori
Miriama Haburaj19870411
Róbert Puckallér19890415Predátori
Gabriel Mančík19890436Predátori
Pavol Holič19810443
Jozef Cerovský19790444
Martin Lobotka19930451
Martin Makáň19900461Predátori
Karolína Lončarová11.11.19920475krajci.TEAM
Martin Vatrál29.11.19790478
Ivan Vlcko19840477
Daniela Stanková19810484
Peter Stanko19810485
Tomáš Kochan19900490
Michaela Bencová14.03.19890518
Jana Smoleňová19850522Márna snaha
Katarína Molnárová19910530Lenivý makači
Michaela Hricková19760534
Kristína Sýkorčinová19800535
Patricia Stenchlakova19890536Hardgym
Michala Cellerová19880537Hardgym
Kamil Vaňko19890538Hardgym
Richard Pivák19810542
Michal Belan19860543
Paula Edlinger19770547Hardgym
lukas bohm24.01.19830551hardgym
Martina Bilčíková19760556Hardgym
Ludovit Leczo19800557
Miroslav Lauko19750558
Dávid Lauko19990559
Nina Tolkačevová19980561
Erik Môcik20000562
Aurel Môcik19740563
Diana Pfefferová19940565Hardgym
Peter Skokan17.2.19850566
Andrej Hudec19.07.19780567
Ľubomír Hrivnák19900568
Martina Szocsova6.2.19920569
Jana Slančíková19890570
Lucia Hupková19880573
Alexandra Kubicova19870574
Matej Biroš19910575Idzem Nejdzem
Roman Ondirko19820576Idzem Nejdzem
Renata Danajková19780577
Radoslav Šimo19790578Spartans Zvolen
Tomáš Horváth19820579Spartans Zvolen
Peter Macko19860580Spartans Zvolen
Nina Bránická19930584
Miroslav Genšor19890585
Miroslav Muráň19860586Spartans Zvolen
Vladka Gálová19760587
Martina Muráňová18.6.19790588Spartans Zvolen
Simona Mikulová19880590Neriadené Strely
Katarína Sládečková19810591Neriadené Strely
Lucia Lukáčiková Gálová19760592Neriadené Strely Team
Miroslav Baláž19710593Neriadené Strely Team
Adam Sládeček20010594Neriadené Strely
Ivan Liptay19720595Neriadené Strely
Michal Wiedermann19840598Besné Kapybary
Pavol Wiedermann19810599Besné Kapybary
Robert Laburda19840600Besné Kapybary
Helena Karabčíková19700601Neriadené strely
Andrej Schwarz19850605
Michal Jordan19880606jumpáci
Gabor Elek19920608jumpáci
Adam Chalupecký19900607jumpáci
Zuzana Latkóczyová19900610jumpáci
Katarína Hegerová19910609jumpáci
Michaela Čipkárová27.10.19820612jumpáci
Tomáš Labay19790611jumpáci
Marián Plachý19890613jumpáci
Andrej Kapusta19930614jumpáci
Katarína Dinková19870615jumpáci
Marián Bartoš19790616jumpáci
Daniel Horváth23.10.20190618Besné Kapybary
Michaela Puškáčová6.10.19980619Besné Kapybary
Jakub Horváth2.11.19940620Besné Kapybary
Marián Šimon8.7.19830621Besné Kapybary
Juraj Gažik1.1.19840622Besné Kapybary
Katarína Boroš19880623jumpáci
Jaroslav Mraz19820624
Monika Gažiková5.10.19850625Besné Kapybary
Patrik Páleník27.05.19910626
Filip Tvrdoň19910628jumpáci
Vladimír Dóša19790629jumpáci
Denis Páleník19990630
Viktoria Feitscherová19940631jumpáci
Pavol Kárasz19750635jumpáci
Michal Petrík19990638
Martin Raffay19830640
Aleksey Potapov19930641
Alexandra Raffay19840642
František Baranec19890643Divoké faktúry
Erik Hudák19820644Divoké faktúry
Lukáš Pulen19850645Divoké faktúry
Michal Segeč19900646Divoké faktúry
Ľudmila Trenčanová19920647Divoké faktúry
Pavol Petrovič19680648jumpáci
Michaela Palidrabová19790671Deaf Tvrdak
Marián Palidrab19800673Deaf Tvrdak
Mohamed Elmazugai19930676
Michal Heglas19920678
Marek Hrabovský19940688
Linda Bukvayová19830706
Erika Jadrníčková19890707
Jaroslav Holan19910711Deaf Tvrdák
Simona Oravcová25.12.19910725
Gabriela Tóthová29.7.19920727
Soňa Morozová19760728Schnellecke
Branislav Hronec19920729
Kristína Fialová19990731
Martin Hollan19990732
Patrícia Machálková19990735
Sona Gibastikova19870744jumpáci
Juraj Kubín1.5.19900746
Matúš Hatala17.4.19900747
Tomáš Furda19890749
Martin Sarvaš19950753
Magdaléna Klimová19970752
Stefan Adam14.12.19820754K&A&K
Marek Murín19880755
Leona Brňová19880756Špekáči
Robert Kosar4.5.19810757K&A&K
Marek Hrabovský19890758
Natália Holecová19940760Predátori
Erik Chabreček19890759Predátori
Lucia Hegerová26.11.19930761
Sabina Vaniherová20010762Špekáči
Martin Krepop28.3.19820763Špekáči
Peter Ďuriš19850764
Petr Hrdina17.7.19780765Špekáči
Ivana Ivanová19810766Spartans Zvolen
Patrik Krivoš19970773Fitcamp
Ivana Kovacova19930774
Majo Mészáros19920435
Marián Orolín19931199Flinstonovci
Dominika Petrášová22.4.19910403Pink Panthers
Elena Medlenová18.1.19930656Pink Panthers
Daniel Valenta19810783Spartans Zvolen
Ivana Stankova19840402Pink Panthers
Marek Benkovský19900859Kraby
Michal Mihalek20.04.19761063
Juraj Berezňák19921268Pink Panthers
Monika Mihalekova20.07.19790666Deaf Tvrdak
Šimon Petráš19961376Pink Panthers

6.Vlna-13.30 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Marek Bobák1987Šialené tulene
Jana Cervenkova1987Šialené Tulene
Marek Bobak19870030Šialené tulene
Jana Červenková19870046Šialené Tulene
rudolf brestovanský9.4.19670151
Mario Štibrany19950152
Martin Rumanovský19870162
Roman Slovinec19780272Šialené Tulene
Marek Čambor19830287
Michaela Kubikova19790500Tvrde brucha
Adrian Korenic19770501Tvrde brucha
Adam Žák19820546Šialené Tulene
Angelika Dang Van19900581
Róbert Dang Van19840582
Martin Riziky9.12.19920596H16 ft. Kali
David Vavrinec24.9.19920597H16 ft. Kali
Ondrej Bakkai19820602Schnellecke
Ksenija Petrik19810604Schnellecke
Nina Šišová19890603
Peter Ružarovský19790617Schnellecke
Zsolt Tipary19740627Schnellecke
Iveta Konýčková19920633Power Rangers
Juraj Teleky28.11.19900636Power Rangers
Alex Adamica12.12.19890637Power Rangers
Boris Strasser19780639Schnellecke
Andrej Daňo11.6.19730662
Marian Skvarenina21.09.19770663
Lucia Gašparová19900677Power Rangers
Boris Tomkovič19910680Power Rangers
Lukáš Kollár19920691H16 ft. Kali
Kamil Baňas19810693Schnellecke
Marcela Sokolová19810694Schnellecke
Lucia Repiská19910695Power Rangers
Mário Verták19860696Power Rangers
Monika Kleinová19930701Schnellecke
Zuzana Huszar19760714Schnellecke
Tomáš Bukovinský19830767
Tomáš Klement19830768
Alexandra Szeles19880769
Nika Csicsoova19900771
Istvan Gregor19860772
Ján Suchý19880776
Dorota Gronska19850777Run for FUN
Katka Sokolíková19800778Run for FUN
Tomáš Čaran14.07.19950779Šumienky
Mercedesz Mikoly19920780
Pavol Kovačič19820781
Štefan Hollan19670782
Patrik Kridla16.6.19910784Rýchle šípy
Róbert Štrba19890785Rýchle šípy
Róbert Studenič19970786Rýchle šípy
Martin Ftorek19940787Rýchle šípy
Miloš Štefčák19940788Rýchle šípy
Tibor Nagy19920793
Ján Horniak6.4.19850794
Zuzana Horniaková11.11.19900795
Marián Jurík19830798
Peter Torday19890797Tomra SC
Tomáš Brunovský15.08.19910799TOMRA SC
Tomáš Slaninka02.06.19830801Tomra SC
Martin Hypký19720803Tomra SC
Dušan Kadnár19930804Tomra SC
David Erdödy20020806
Viktória Kriváneková20020807
Marta Kadlic19840808TEAM MAREK OLEJAR
Daniel Pečimuth19950809Rýchle šípy
Peter Guštafík15.10.19950810Tomra SC
Richard Sefcsík19900811Tomra SC
Ľuboslav Perončík19820814Tomra SC
Marek Kupecký19930815
Katarina Poncova19890816
Jerguš Oktavec19760817Schnellecke
Mihajlo Balaž19950818jumi
Juraj Oravkin19870819jumi
Roland Banyár19840820
Bohuš Veselovský19830821
Simona Grejtáková20000822TEAM MAREK OLEJAR
Patricia Packová20000823TEAM MAREK OLEJAR
Radovan Grejták19770824TEAM MAREK OLEJAR
Roman Surový27.10.19880826Tomra SC
Martin Schuster19840828TOMRA SC
Bystrík Novák19910830Tomra SC
Monika Svoradova19810831Tomra SC
Michal Šipoš19,09,19890832Tomra SC ( Tomra Senec )
Miroslav Popelka19820833Tomra SC
Samuel Vlček19740834Tomra SC
Štefan Krasňanský19870835Tomra SC
Ján Valuška19790836Tomra SC
Marek Zlúky19820837Tomra SC
Jakub Hasík29.9.19970838
Lukáš Maťus19890839Tomra SC
Matej Krajčír19920841Tomra SC
Radovan Kopacik06.04.19930842Tomra SC
Szilvia Mesterová19940846
Daniel Nádášsky19970847
Norbert Rózsa19860849Tomra SC
Peter Húska19730850
Simona Kormányová19910851
Tomáš Sendi19910852
Ivan Polačik19910853DATALAN
Jakub Rehák19900854DATALAN
Filip Skladaný19910857DATALAN
Lukáš Korenko19880855Rýchle šípy
Barbora Dančová19780860Aj ty v IT
Naďa Jankovičová19930861Aj ty v IT
Martin Kalamen19930862H16 ft. Kali
Jozef Klinovský19890863
Andrej Kročka19880864
Karol Šiman19840865Crazy girls
Jaroslav Olejár19670867
Sebastián Žažo19970868Amatéri
Lenka Rusnáková19850870
Richard Borbély19910871
Rastislav Veselý19950873
Miroslav Straka19810001
Mariana Babišová19920875
Abd-Elrahman Ali19850877Avangers
Marek Motloch19750878Marek Olejár
Andrea Motloch19770879Marek Olejár
marek majchrak19890890
Radovan Čižmár19891173Accenture
Zuzana Kačmarčiková19781174Accenture
Patrik Macejka19891175Accenture
Lukas Moravcik19891176Accenture
Ján Mudrák19851177Accenture
Peter Miklos19731178Accenture
Lukas Bielik19891179Accenture
Petra Koudelova19911180Accenture
Patrik Polakovič19881181ESET Tvrďák Team
Lucia Marková19751186ESET Tvrďák Team
Viktor Lucza19901187ESET Tvrďák Team
Petra Werdenichova19911188ESET Tvrďák Team
František Šimo19851189ESET Tvrďák Team
Filip Pakan19891190ESET Tvrďák Team
Filip Kafka19931191ESET Tvrďák Team
Andrea Ivaničová19761192ESET Tvrďák Team
Peter Lobotka19821193ESET Tvrďák Team
Matej Cernak19761194ESET Tvrďák Team
Richard Marko19731195ESET Tvrďák Team
Stanislav Bošjak19781196ESET Tvrďák Team
Tomáš Janeček19841345Pontis Tvrďák Tím
Michal Kišša19801346Pontis Tvrďák Tím
Judita Majerová19861347Pontis Tvrďák Tím
Fero Pauliny19841348Pontis Tvrďák Tím
Miroslava Gočálová19931349Pontis Tvrďák Tím
Norbert Maur19821350Pontis Tvrďák Tím
Patrik Opát19881351ESET Tvrďák Team
Robert Ráchela19761352ESET Tvrďák Team
Roman Leitner19771353ESET Tvrďák Team
Lukáš Selecký4.6.19911275
Ivan Michálek01.09.19901355
Lucia Ivaničová20021356ESET Tvrďák Team
Mikulas Vajas19821394Krotitelia tukov
Barbara Škarpíšková19770883hardgym
Lucia Moncman19881408
Adriána Dudášová19961397

7.Vlna-14.00 | BA5

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Veronika Rochová19980384
Branislav Fidler19820412G-FORCE UNICORNS
Adam Bohuš19930791APB
Janka Cigániková19830800SaS
Daniel Bittó19840802SaS
Radoslav Hanic18.12.19840805SaS
Vladimir Balas19800872SITTING BULL
Denisa Babaová19870880APB
Robert Rácz19870881APB
Emil Venjarski19790884SITTING BULL
Boris Šmidt19910885
Daniela Guckova19930886Challengers
Miroslav Hemela19850887SITTING BULL
Michal Zilik19880889Challengers
Ivan Labic19820893
Ivana Vetráková19970894
Zuzana Horvathova19820900RELAX WORLD
Martina Suchoňova11.2.19760901RELAX WORLD
Eva Muckova19810903
Tamara Bezuchova17.04.19760904
Zuzana Eibenová19910905hardgym
Jaroslav Smolka19720906
Tomáš Melicher19920907Challengers
Róbert Škultéty19920909Challengers
Natalia Eibenová6,6,19930911Hard gym
Marek Zákutný19930913Challengers
Jan Hlinka19830914
Tomáš Skukálek19840915
Milan Tomka19770920Challengers
Daniela Aberlová19970916365
Peter Illik19880917365
Zuzana Miklošová19990918
Arnold Hók19960919Flinstonovci
Ivana Majerova19940938Axe 'n' tschuraci
Gabriel Kaiser19780924
Simon Šlosár20020925
Petra Rusnáková19890927Avangers
Tomáš Deák19820928Rýchle šípy
Martin Jurčík19890929365
Ilona Šprunglová19970930365
Martin Seman5.2.19930940
Michal Brestovanský19880941
Pavol Kavacky19740943
Martin Ludwig19900949
Jana Mrázová19880950Axe 'n' tschuraci
Miroslav Boor19930951
Soňa Pulcová28.11.19790952King,S Gym Bratislava
Tomáš Adame19890954Krokodily
erik koller19880953krokodily
Ivana Murcinová3.12.19920955
Veronika Lastovková30.3.19930956
Tomáš Prokopec19920957Krokodily
Miroslav Kajan19780958SaS
Matus Pekarcik19870959
Erich Stračina19890963SaS
Ľuboš Sádovský19880965Expendables
Martin Marušin19890966Expendables
Jozef Vansac19890967Axe 'n' tschuraci
Pavel Acs19880968
Martina Angstova19860969Duchon
Zuzana Gabčová19890970
Martina Waldl19880971Duchon
Matus Havlik19880972Duchon
Martin Nalepka19880973Duchon
Karol Kemeny19880974Duchon
Dominika Pirošková19960975
Radoslav Galad19860976Duchon
Róbert Čiernava14.8 20020977Krokodily
Simon Dedinsky19920980Duchon
Jana Podmanická12.10.19770979Krokodily
Silvia Bereczova19820981
Oliver Berecz19830982
Matej Novosad19850983
Michal Jamrich19960984
Juraj Jamrich19860985
Ivan švorc19890986Krokodily
Lukas Pucik19880989Duchon
Miroslav Bolfa19830991
Marián Hlavčo19850992G-FORCE UNICORNS
Peter Kocur19770993G-FORCE UNICORNS
Richard Segeš28.07.19880994G-FORCE UNICORNS
Juraj Klubník20010996
Ingrid Beznáková19910997
Michal Šoral19970085
Viera Rochová19730998
Janka Repaská Černáková13.8.19770999
Tibor Repaský23.2.19761001
Oľga Šmidová24.12.19711000
Vlasta Jezikova19811002
Iveta Haulíková19761004
Dávid Vepy19911005
Lukáš Šmid04.04.19921006
Katarina Hoosova19931007
Renata Richterova19861008
Lucia Stračinová7.4.19921009G-FORCE UNICORNS
Alena Zajacová19821011
Ivana Ferenc19881012
Denisa Slunečková19881013
Miroslav Slunečko19841014
Andrej Lederleitner19811015
Vladimir Vrska19841016
Jozef Bubák19751017
Michal Pecha19851018
Peter Bratinka17.8.19791019
Martin Gajarský19911020Ulita
Ondrej Lipták19911021Ulita
Stanislav Kráľ19881022Flinstonovci
Jakub Csölle19901023Ulita
Štefan Pastier19901024Flinstonovci
Jaroslav Medera19881025
Boris Opálek19901028
Karol Jurkas19871029
Lukáš Letko2.3.19941030
Patrik Bartoš19941035
Ján Eštok19891031LIŠIACI
Ivo Fedorko19691032LIŠIACI
Radka Kaletová19871034
Branislav Piliar19741037LIŠIACI
Roman Weck19711038Airavata
Barbara Kovalova19841039Airavata
Katarina Valovicova19801040Airavata
Marek Tokolyi19781042
Andrea Rozkopalová19931043
Veronika Eiseltová20.01.19971047
Dominika Jursová01.04.19971048
Zuzana Vicianova19831049
Iveta Masarovicova19731051
Monika Hudecová2.11.19761052
Matěj Šedivý25.4.19971053SRTG BŘECLAV
Zoltán Dang19981054Bofki
Lujzinho Keszeghinho20011055Bofki
Tomáš Polcík19951056Bofki
Roman Zvoda20001057Bofki
Lubor Bernáth23.9.19741058King,S Gym Bratislava
Peter Rusňák19741059
Martin Čeliga19931062
Nina Rybárová19951061
David Vostinar19961064APB
Filip Zemko19931065G-FORCE UNICORNS
Tibor Kusý19901067APB
Tomáš Šinál19851068
Darina Gubricova19921072Ulita
Samuel Klikáč19911073Ulita
Klára Ohradková19951074Ulita
Matej Gajdoš19921075Ulita
Gabriel Lorincz19821079G-FORCE UNICORNS
Silvia Klimkova20.9.19731100RELAX WORLD
simona Zvonárová19.7.19951102OZI CLOWN
Michal Mikulas19911104
Pavol Fuchs19911105Ulita
Judit Bazsó04.06.19841109
Vahe Hovhannesjan19851110Ozi Clown
Marek Hroch19901115Moskvitches
Michal Maderič30.5.19901134
Jan Palkovic31.7.19871116
Renáta Krčmárová19701117RELAX WORLD
Tomáš Horečný27.3.19891118
András Gregor19891119
Patrik Wéninger19921120
Patrik Polak19871121
Dominik Ralbovský19880552
Roman Ralbovsky22.9.19881122
Daniela Nemčeková19801123
Marian Mika19921141Challengers
MARCELA PAVLOVICOVA16.1.19741338
Monika Jurikova19830182Ulita
Palo Čepička19800183Ulita

8.Vlna-14.30 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Arnold Nemeth19800015
Simona Janosova19920987Troviči
Filip Bezák19870990Troviči
Mária Benčičová10.11.19921069Longobardi
Tomas Valachovic6.2.19851070Longobardi
Jan Gabriel19801071Longobardi
Andrej Bilicky19801076Longobardi
Monika Gore19791101
Michal Teplan19781077
michaela vancova19811080atfitjump
zuzana daubnerova19801081atfitjump
hannes buchebner19801082atfitjump
Katarína Kubeková27.03.19861083Chromtavé bahniatka
Martina Vdovjaková19881084Chromtavé bahniatka
Tomas Svitek19861086Chromtavé bahniatka
Martin Moravčík19861085Chromtavé bahniatka
Erik Roob19901087
Marian Nincz19821089
Adam Rechtorovič19981090
Denis Gombár19971091
Peter Blisca28.02.19921092Chromtavé bahniatka
Jana Pistová19941093
Michal Fridrich19921094
Martin Košický19891096
Jarmila Vadovičová19801097
Michal Harsanyi11.11.19911098
Adam Gurský12.10.19971106
Patrícia Sobinovská1.10.19971108
Lenka Košťová19871111Chromtavé bahniatka
Daniel Krafčík19931113Ulita
Šimon Džatko19911114Ulita
Petr Hendl10.9.19761124
Monika Privrelová Kosová16.6.19741125
Janka Ďurková19801126Naplno Team SVK
Alexandra Korobova19871127Blazni
Tomas Pilat23.2.19781128Blazni
Martin Matejka19811129Blázni
Bruno Fabián13.9.19931130
Michal Hulla19911131Chromtavé bahniatka
Tomáš Blaho19791132Cesta von
Monika Lehotská19841133Cesta von
Katarína Maškarová19851135Blazni
Lubosko Budaj23.10.18731136Longobardi
Branislav Horváth20001137
Patrik Šándrik19861138
Lenka Ferencová05.04.20191139
Barborka Kapustová7.6.19971140
Daniel Strasser19701142STRASSER
Martina Jedlovcová19721143VaN GYM
Benjamin Strasser20011144STRASSER
Jaro Schwarz19781149STRASSER
Patrik Ľupták19931150
Jana Marčičiaková16.7.19851151
Tatiana Gulová24.10.19881152
Peter Štefek19731154
Rastislav Moravec19751155
Martin Miksa19901165
Tomas Lidak19791166
Marek Nehyba19811157
Roman Celler16.07.19841158
Veronika Morhacova19881160Ulita
Antoine Rousseau19911161Ulita
Ondrej Dorčík19861163
Dana Exenbergerová19921164
Zuzana Surgacova19911164
Monika Dorinská19951404MonBox
Lucia Turancova17.4.19901168MonBox
Pavlina Boráková19931169MonBox
Zuzana Vrablova19911170
Melisa Moravcikova19991171
Emil Sopóci12.2.19801183STG Nove Mesto nad Vahom
Miroslava Zamcová7.2.19831184
Alexander Kapišinský5.7.19781185
Marek Piatka19830087Chromtavé bahniatka
Petra Urbanová19971200
Martin Bukatovič19901201Team Malina
Lenka Petríková19831202Team Malina
Klaudia Noskovičová05.12.19891203Team Malina
Monika Szocsová20.5.19861204
Alexandra Slobodová19771205Nathy team
Matej Sloboda20031206Nathy team
Tomáš Fico19.7.19980392
Júlia Raticová19841207Tím Marek Olejár
Erik Prochadzka19961208
Denis Magdolen22.6.19921211
Michal Zima20.5.19851212
Zuzana Porubska19851213IBM
Juraj Kopecky19871214
Veronika Depesova28.06.19861215
Maria Balatova19941216
Hana Gombikova19901217
Barbara Violetta Timarco19741220
Nathan Hardy19881218
Jan Rodak19921219
Daniel Strakusek19961221
Luca Trifiletti19881222IBM
Michaela Kovacikova19871223
Silvia Vagaska19921224
LUIGI DI FRAIA19901225IBM
Jakub Cisar19861226
Martin Kopecký19871227
Adela Goghova29.07.19851228
Miroslav Kocian19871229IBM
Rastislav Kadlec18/11/19811230
Marian Martuliak19841232IBM
Matej Forro19841233IBM
LOUKAS APOSTOLIDIS19921234IBM
Denisa Fialova09.12.19911235
Patrik Straka19851236IBM
Metod Petrovic25.10.19871239
Jana Tomaskova19921237
Matej Adamčo19801238
Janka Jurkasová29.04.19901240
Monika Slamkova1.7.19921241
Barbora Sušienková19921242IBM
Zuzana Ruzbacka19901243IBM
Ivan Cernak19901244IBM
Michal Sokol19921245
Paulina Sekerkova19931246IBM
Emilia Krasnanska19781247
Jozef Vojtaššák19721248Team Malina
Peter Schwammel19811249
Tomáš Tichý19911250
Marco Cataudella19871251
Karolína Szabóová8.6.19960687
Ema Bolehradska19931253Malina
Martin Bartek19901254STG NMnV
Lubos Slosiar19861255
Robert Majzel10/12/19881257
Kristína Malachovská15.8.19941258
Jan Matousek19881259
Gabriela Kovárová19941260Team Malina
Ľuboš Bachratý19801261Zbesilé slimáky
Ján Rausch19711265Zbesilé slimáky
Michaela Gašperíková19811263Zbesilé slimáky
Patricia Chudjakova19981264
Marcel Mester10.05.19811270Zbesile slimaky
Matej Klepoch19791272Longobardi
Rastislav Mikulas19821273
Michal Nemčovský19791274Heroes OCR Team Slovakia
Ladislav Feketík19751276
Patrik Pavlík19961278
tomas kmet19791279
Jan Uhrin2.11.19961280
Stanislava Kociskova03.06.19831310
Lívia Iracká19731209
Katarina Holakova19851323
Martin Momko19831391

9.Vlna-15.00 | BA5+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Tomáš Kupka19901033
Lucia Mizeráková19831256Tvrdá liga SSI
Vladimír Streda19901262TVRDÁ LIGA SSI
Róbert Kreutz19701267FIT tyčinky
Katarína Takačová19751271TVRDÁ LIGA SSI
Daniel Vajda19961281
Zuzana Valková10.11.19991282
dusan chalani8.5.19840528Polar Seals
peter Zembera24.11.19791103Polar Seals
narine Hovhannisjan8.3.19751283Polar Seals
Sara Wilson19941284Polar Seals
Igor Fech23.2.19891285Polar Seals
Ján Varga30.08.19841286Polar Seals
Terézia Rožková12.06.19861287Polar Seals
Peter Bendík17.09.19881288Polar Seals
Michal Kaša19911289Martinrea Team
Peter Struhar19871290Martinrea Team
Jozef Stuchlik19831291Martinrea Team
Barbora Čapkovičová19931292Martinrea Team
Marian Dzido19891293Martinrea Team
Natalia Varackova19821294Martinrea Team
Peter Suchár20.3.19891295Martinrea Team
Ivan Bokor28.04.19821296Martinrea Team
Lucia Wirdzek19801297ZSE Run
Tomáš Velčický19851299ZSE Run
Michal Belánik19911298Martinrea Team
Marian Hulej19841300Martinrea Team
Marek Ulrich19881301Martinrea Team
Norbert Kostovič19861303Tvrdá liga SSI
Pavel Krokavec19901304
Michaela Bohuš Sumilasová19791305ZSE Run
Zuzana Schullerová19941306
Tomáš Kurčík19921307
Miroslav Horal19741308
René Riegel19741309
Veronika Macková19901311TVRDÁ LIGA SSI
Laura Boďová19931312SFPčka
Viktor Varga19941313SFPčka
Vladimir Klein19841314
Peter Mračko19911010
Marek Mračko19961315
Peter Rožek19831316Polar Seals
Marek Stoček19860474Polar Seals
Zuzana Kocakova19871317
Jaroslav Fabrici19721318
Ivana Zavřelová19861319Ozi clown
Olívia Kreutzová20011320FIT tyčinky
Štefan Szabó19721321
Simona Szabóová20031322
Martina Belková19871324SuperHeroes
Jana Vacíková20.9.19831325SuperHeroes
Daniel Grejták19721326
Linda Fuskova19940876
Igor Rybárik14.06.19891327
Erich Kreutz19720583FIT tičinky
Lucia Horvathová19841330Krotitelia tukov
Matej Prekop19891331
Csilla Végh19981332Insanity team
Anikó Boráros19831333Insanity team
Peter Sykora19871334Fiserv
Zuzanka Kubincova7.8.19891335Longobardi
Dominik Kubinec28.2.19851336Longobardi
Barbora Pastieriková19921337
Andrea Trebulova19830255
Marek Slávik6.7.19881339
Miriam Sekelova19891340The Honey Badgers
Andrei Pascu19921341The Honey Badgers
Stephen O Sullivan19901342The Honey Badgers
Ivan Čerňanský19840856
Jaroslav Bednár24.8.19681269
Zuzana Hargašová19791357HOTS
Sebastián Gálik13.10.19931358
Matúš Šurin19891156HOTS
Radovan Kubík11.01.19821359
Patrik Beláň19931360
Lukáš Belaj19941361
Radko Valuch19871362
Tomáš Lánczos19661363
Lenka Ondrašovičová19851364Spartans Zvolen
Radovan Juhás19771365
Radovan Juhás20041366
juraj babulic06.04.19940077
Tomáš Pažický19880206
Tamara Jankovýchová19901372
Jozef Trsťan19841369
Damir Hajek21.05.19891373never back
Nikoleta Zsemlyeová19931374TVRDÁ LIGA SSI
Samuel Andrejov19971379
Andrej Bodor19961148Flinstonovci
Jana Miklasova19761381Cesta von
juraj Lehotay19601382
Michal Majerčík19961383
Monika Čaranová3.11.19901384
Zuzana Jascurova19931385
Karin Vargová19951386
Jana Neužilová19931387
Lenka Balyšinová19781388
Viera Gurová19821389
Patrik Hanusek29.08.19931390
Peter Porubský19861392
Oliver Múdry19990874
Rebeka Karlikova19991393
Bltech Bltech19500217
Alfonz Aczel19911399
Kamil Durec19881400HEROES OCR Team Slovakia
Martin Semanco19871401
Daniel Balogh19881402
Patrik Jansky19941403
Marek Raninec19911405
Peter Volár19741406
Peter Pajonk19721407
Tvrďák | Zoznam Registrovaných BA 5+ Km