2+Km BA 15.6 : Všetky vlny štartujú spoločne o 15.00 !

2+Km I Bratislava I 15.6.

1.Vlna Tsunami-12.00 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Jakub ADAMEC20000002
Patrik Arpáš19920042
Lubica Ivancikova20040091
Monika Michnová19800093
Samuel Čupka19940094
Mária Blažová19970119
Peter Olšavský7.7.19860120

2.Vlna-12.30 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Nicole Franclova31.12.19900005Upresnime
Štefan Hasso19800022Vodníci
Samo Revaj19800023Vodníci
Radovan Čarsky19910024Vodníci
Renata Mikulášová19860025Vodníci
Iveta Haulíková19760044DRAGOSTEA
David Vepy19910045DRAGOSTEA
Alexandra Raffay13.12.19840046DRAGOSTEA
Michal Šefčík19860049DRAGOSTEA
Barbara Hájosová19850050
Lubomira Mravcova19850051
Iris Vitárius20040052Morbídna sila
Nikol Poláková20030053Morbídna sila
Daniel Piljan19850054Sporting Commandos
Lukáš Durkač19920056Sporting Commandos
Ágnes Nagyová19920057Sporting Commandos
Petra Ďurinova21.3.20040059Morbídna sila
Helena Kosárová Farkasová19.10.19810060
Renata Adamová13.1.19830061
Lukáš Karel20030062Morbídna sila
Eva Hozenštoková19730065TOMRA SC
Andrea Bobáková19730066Tomra SC
Mikuláš Bálint19910067Tomra SC
Viktor Bálint19970068Tomra SC
Ľubomír Cíferský3.11.19920069
Zuzana Mrvová19830070Tomra SC
Jana Dujsíková19890071#We Are Alza
Ivana Gvorová19880072We Are Alza
Filip Poláčik20040074Morbídne sila
Richard Priganc20030075Morbídna sila
Anna Hojsíková20040076Morbídna sila
Kevin Vita20030077Morbídna sila
Lucia Kukučková19800080TRAPKA tím
janette zemankova19710085J&M&J
Michaela zemankova19920086J&M&J
Juraj Remiš19910087J&M&J
Martin Slaný19730089SALTY
Matúš Slaný20050090SALTY
Július Kováčik20030095Morbídna sila
Michal Peško19870096We Are Alza
Marek Piovarci19860100Sporting Commandos
Silvia Oravcová19830104Trapka tím
Tomáš Matta19930105Trapka tím
Michaela Ilavska19930106
Melánia Ibošová19640107
Martina Kvasničková19830109
Monika Hasajová19940110Trapka tím
Patrik Hučko19910111Trapka Tím
Lucia Michalovska19930113Ďobky
Tatiaba Kalocaiova19890114Ďobky
Lenka Karlova19900117Ďobky
Zorren Grace Odsinada19890118Ďobky
Jozef Škrabala20.11.19930121Kubínske strely
Beáta Valentínyová01.05.19930122Kubínske strely
Lenka Sotoniaková18.01.19930123Kubínske strely

3.Vlna-13.00 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Jozef Molčan19910001
Peter Guľvaš20010007
Dagmar Guľvašová19750008
Richard Ondrič19790009Vezma
Peter Ondrič19790010Vezma
Martin Pavelka19790011Vezma
Filip Kardoš19790012Vezma
Barbara Karatniková19790013Vezma
Andrea Karatniková19790014Vezma
Michal Chraneč19790015Vezma
Matej Jedrichovský19790016Vezma
Oliver Pagač19910017Vezma
Lukáš Hrečko19850018Vezma
Patrik Sudek19870019Vezma
Karol Hudec19810020
Rasťo Macúch19930021Vezma
Patrícia Adamová19920026Ski BA
Mario Bartoš19870027
Dominik Barus19830028Ski BA
Jakub Hrečko19930029Ski BA
Mária Chrobáková19850030Ski BA
Marian Lukáč19790031Ski BA
Viktor Potrok19920032Ski BA
Lucia Bútorová19950033Babráci
Jakub Gašpar19800034Babráci
Peter Krútil19830035Babráci
Veronika Bíla19890036Babráci
Katarína Klizanova19910037
Daniel Fridl19840038Babráci
Lenka Illiťová19870043
Pavol Kinčeš19940101
Adam Benko29.03.19900102

4.Vlna-13.30 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Erik Ešmír19930083
lukáš flam19830103

5.Vlna-14.00 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
patrik Kozlík20000063
Adam Bohuš19930064APB

BA 2+ Km | Vlna č.9 -15.00

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Miroslav Macík19900108Trapka tím
dusan grujbár19740003
Anka Bartoš19790004
Tomas Zamecnik19900006
Lula Sukova19840039Anonyms
Miki Timko19790040Anonyms
Monika Siklienková25.12.19890055FENESTRA Sk
Zuzana Kotlebová9.5.19790058
Samuel Frajka19960073FENESTRA Sk
Lukáš Fiala26.3.19900078FENESTRA Sk
Denisa Hoštáková19820081
Kristína Schönnová20.8.19870082FENESTRA Sk
Dušana Holúbková26.04.19900084
Kristína Paučinová19880088
Roberr Vojtek19770097
Silvia Vojtekova19790092
Marián Koreň19820041FENESTRA Sk
Marek Bašťovanský19900098
Peter Méhes19920099Sporting Commandos
Lenka Žilková01.01.19800112
Miroslav Krajčoviech19880079
Terezia Kocianova19940115
Jozef Manduch19800124DTC Topoľčany
Veronika Manduchová19850125DTC Topoľčany
Karol Beno19890116Trapka tím
Petra Keriova19880126Trapka tím
Tvrďák | 2+Km BA 15.6 : Všetky vlny štartujú spoločne o 15.00 !