Zoznam Registrovaných BA 16.6

2+Km I Bratislava I 16.6.

1.Vlna Tsunami-12.00 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Jakub ADAMEC20000002
Patrik Arpáš19920042
Norbert Droppa19770058
Lubica Ivancikova20040091
Monika Michnová19800093
Samuel Čupka19940094
Mária Blažová19970119
Peter Olšavský7.7.19860120

2.Vlna-12.30 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Ivana Stankova19840004Este upresnime
Nicole Franclova31.12.19900005Upresnime
Dominika Petrášová19910006upresnime
Štefan Hasso19800022Vodníci
Samo Revaj19800023Vodníci
Radovan Čarsky19910024Vodníci
Renata Mikulášová19860025Vodníci
Olívia Kreutzová20010039FIT tyčinky
Robert Kreutz19700040FIT tyčinky
Erich Kreutz19720041FIT tyčinky
Iveta Haulíková19760044DRAGOSTEA
David Vepy19910045DRAGOSTEA
Alexandra Raffay13.12.19840046DRAGOSTEA
Zuzana Schullerová19940047
Tomáš Kurčík19920048
Michal Šefčík19860049DRAGOSTEA
Barbara Hájosová19850050
Lubomira Mravcova19850051
Iris Vitárius20040052Morbídna sila
Nikol Poláková20030053Morbídna sila
Daniel Piljan19850054Sporting Commandos
Andrea Šalátová19870055Sporting Commandos
Lukáš Durkač19920056Sporting Commandos
Ágnes Nagyová19920057Sporting Commandos
Petra Ďurinova21.3.20040059Morbídna sila
Helena Kosárová Farkasová19.10.19810060
Renata Adamová13.1.19830061
Lukáš Karel20030062Morbídna sila
Eva Hozenštoková19730065TOMRA SC
Andrea Bobáková19730066Tomra SC
Mikuláš Bálint19910067Tomra SC
Viktor Bálint19970068Tomra SC
Ľubomír Cíferský3.11.19920069
Zuzana Mrvová19830070Tomra SC
Jana Dujsíková19890071#We Are Alza
Ivana Gvorová19880072We Are Alza
MIchaela Špakovská19930073We Are Alza
Filip Poláčik20040074Morbídne sila
Richard Priganc20030075Morbídna sila
Anna Hojsíková20040076Morbídna sila
Kevin Vita20030077Morbídna sila
Gabriela Šmátralová19790078TRAPKA
Miroslava Vlčková19820079TRAPKA
Lucia Kukučková19800080TRAPKA tím
Nina Mullerova19880081
Pavol Szabó19850082
Magdaléna Kondrcová19890084
janette zemankova19710085J&M&J
Michaela zemankova19920086J&M&J
Juraj Remiš19910087J&M&J
Andrea Slaná19730088SALTY
Martin Slaný19730089SALTY
Matúš Slaný20050090SALTY
Elena Medlenova19930092pink panthers
Július Kováčik20030095Morbídna sila
Michal Peško19870096We Are Alza
Miriam Sekelova19890097The Honey Badgers
Andrei Pascu19920098The Honey Badgers
Stephen O Sullivan19900099The Honey Badgers
Marek Piovarci19860100Sporting Commandos
Silvia Oravcová19830104Trapka tím
Tomáš Matta19930105Trapka tím
Michaela Ilavska19930106
Melánia Ibošová19640107
Patricia Chudjakova19980108
Martina Kvasničková19830109
Monika Hasajová19940110Trapka tím
Patrik Hučko19910111Trapka Tím
Monika Srobarova19880112Ďobky
Lucia Michalovska19930113Ďobky
Tatiaba Kalocaiova19890114Ďobky
Martina Bilasova19850115Ďobky
Rastislav Cích19870116
Lenka Karlova19900117Ďobky
Zorren Grace Odsinada19890118Ďobky

3.Vlna-13.00 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Jozef Molčan19910001
Daniel Vajda15.9.19960003
Peter Guľvaš20010007
Dagmar Guľvašová19750008
Richard Ondrič19790009Vezma
Peter Ondrič19790010Vezma
Martin Pavelka19790011Vezma
Filip Kardoš19790012Vezma
Barbara Karatniková19790013Vezma
Andrea Karatniková19790014Vezma
Michal Chraneč19790015Vezma
Matej Jedrichovský19790016Vezma
Oliver Pagač19910017Vezma
Lukáš Hrečko19850018Vezma
Patrik Sudek19870019Vezma
Karol Hudec19810020
Rasťo Macúch19930021Vezma
Patrícia Adamová19920026Ski BA
Mario Bartoš19870027
Dominik Barus19830028Ski BA
Jakub Hrečko19930029Ski BA
Mária Chrobáková19850030Ski BA
Marian Lukáč19790031Ski BA
Viktor Potrok19920032Ski BA
Lucia Bútorová19950033Babráci
Jakub Gašpar19800034Babráci
Peter Krútil19830035Babráci
Veronika Bíla19890036Babráci
Katarína Klizanova19910037
Daniel Fridl19840038Babráci
Lenka Illiťová19870043
Pavol Kinčeš19940101
Adam Benko29.03.19900102

4.Vlna-13.30 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
Erik Ešmír19930083
lukáš flam19830103

5.Vlna-14.00 | BA2+

Účastník / ParticipantRok narodenia / Birth yearŠtartové číslo / Race numberTím / Team
patrik Kozlík20000063
Adam Bohuš19930064APB
Tvrďák | Zoznam Registrovaných BA 16.6